Корм для собак Royal Canin Mini Urinary Care 3 кг
Royal Canin Mini Urinary Care 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Urinary Care 3 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Mini Urinary Care CCN - Dry Dog Food - 3 kg 1261400 | 88 zł |
Sucha karma dla psa Royal Canin Mini Urinary Care 3 kg (3182550895156) (12Sucha karma dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg z wrażliwym układem moczowym. Wspiera zdrowie pęcherza i dróg mocz... щеowych. Zapobiega krystalizacji moczu i powstawaniu kamieni nerkowych. Łagodzi dyskomfort. Jest optymalnie wchłaniany i wspiera układ pokarmowy oraz równowagę mikroflory. Zapewnia niezbędne zaopatrzenie w energię. Rozetka.plПоскаржитись | 83 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Mini Urinary Care CCN - sucha karma dla psa - 3kgBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBEZ LAKTOZY: TakBez soi: TakBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 81 zł |
Royal Canin Royal Canin Mini urinary care sucha karma dla dorosłych psów rRoyal Canin Mini Urinary Care sucha karma dla dorosłych i dojrzałych psów ras małych (powyżej 10 miesiąca życia), z wrażliwym... щеukładem moczowym, 3 kg. +21% wieksze rozcieńczenie moczu *badania własne Royal Canin * w porównaniu do karmy bytowej (Mini Adult). Receptura karmy sprzyja rozcieńczeniu.. Bee.plПоскаржитись | 98 zł |
Royal Canin Mini Urinary Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych,Sucha karma dla psów małych ras, wspomagająca dolne drogi moczowe. Karma ROYAL CANIN® Urinary Care Mini jest przeznaczona dla... щеpsów z wrażliwym układem moczowym, o masie ciała do 10 kg. Receptura karmy sprzyja zwiększeniu pobrania wody przez psa, co daje podwójną korzyść. Po pierwsze powoduje częstsze oddawanie moczu, a ponadto rozcieńcza mocz, co stwarza w pęcherzu moczowym środowisko niesprzyjające wytrącaniu kryształów i hamuje powstawanie kamieni moczowych. Wszystkie karmy ROYAL CANIN® są pełnoporcjowe, co oznacza, że w 100% pokrywają zapotrzebowanie organizmu na wysokiej jakości białka, tłuszcze, włókno, witaminy i składniki mineralne, potrzebne dla zdrowia i dobrego samopoczucia twojego psa. Program żywienia Urinary Care obejmuje dwa produkty. Zarówno chrupiące krokiety, jak i delikatny pasztet są optymalnie zbilansowane i kompletne, stanowiąc wspaniałe zestawienie. Podaj psu delikatny pasztet w połączeniu ze smakowitymi krokietami! Miskakarmy.plПоскаржитись | 122 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Urinary Care
Ціни на Royal Canin Mini Urinary Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Urinary Care 1 кг | від 36 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Urinary Care 3 кг | від 72 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Urinary Care 8 кг | від 205 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 80 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: пшениця, лярд, глютен, борошно, рис, печінка птиці, дріжджі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: кукурудза, концентрат соєвого протеїну, олія, протеїн, рис, олія, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: пшениця, лярд, борошно, кукурудза, печінка, рис, буряк, жир, вітаміни, клас: суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: борошно, буряк, кукурудза, глютен, пшениця, дріжджі, печінка, вітаміни, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для зубів, в составе: кукурудза, борошно, рис, крохмаль, жир, ячмінь, целюлоза, печінка птиці, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, кукурудза, глютен, білки, олія, жири, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: качка, злаки, риба, жири, овочі, білок, трави, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, протеїн, печінка птиці, м'якоть буряків, олія, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум