Корм для собак Royal Canin Medium Relax Care 10 кг
Royal Canin Medium Relax Care 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Relax Care 10 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Medium Relax Care 10kg RYL-27245 | 240 zł |
Sucha karma dla psów Royal Canin Medium Relax Care 10 kg (3182550894319)Pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych psów średnich ras, które są narażone na zmienne warunki środowiskowe i czynniki stres... щеowe. Formuła karmy została specjalnie opracowana, aby poprawić samopoczucie psów, które doświadczyły stresujących warunków. Wysoki smak Relax Canin Care zawiera wysoko przyswajalne aktywne cząsteczki białkowe, które działają uspokajająco i kojąco. Zalety: Karma specjalnie opracowana z myślą o potrzebach wrażliwych psów Łagodzi napięcie nerwowe Ma wpływ na samopoczucie psów Bardzo smaczna karma Wpływa na lepszą adaptację do zmian SkładSuszone białko drobiowe, mąka kukurydziana, kukurydza, ryż, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten kukurydziany, pulpa buraczana, izolat białka roślinnego*, olej rybny, minerały, błonnik roślinny, olej sojowy, proszek celulozowy, drożdże i ich części, hydrolizat białka rybiego, ekstrakt drożdżowy (źródło mannooligosacha Rozetka.plПоскаржитись | 220 zł |
ROYAL CANIN Relax Care Medium 10 kgDlaczego specjalna karma dla psów, którym brakuje równowagi emocjonalnej? Nietypowe sytuacje mogą oznaczać stres dla psa. S... щеzczególne wydarzenia, jak np. przeprowadzka, jazda samochodem czy przybycie nowego członka rodziny, mogą przynieść duże zmiany i wprowadzić go w stan niepokoju. Wysokiej jakości odżywianie może wspomagać dostosowanie się psów w trudnych sytuacjach, co poprawia jakość życia. Royal Canin Relax Care Medium to karma dla psów o wadze od 11 do 25 kg, która pomaga w radzeniu sobie z zmieniającymi się sytuacjami. Smakowita receptura została opracowana tak, aby wspierać dobre samopoczucie psa. Preparat Relx Care Medium doskonale nadaje się do długotrwałego karmienia i może pomóc Państwa psu dostosować się do zmian. Receptura zawiera naturalne białka, które w trudnych sytuacjach mogą przyczynić się do odprężenia psa. Relax Care Medium jest pożywieniem pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 200 zł |
Royal Canin Medium Relax Care karma sucha dla psów dorosłych, ras średnichSucha karma dla psów ras średnich pomagająca wyciszyć stres. Karma ROYAL CANIN® Relax Care Medium odpowiednia dla psów dorosł... щеych o masie ciała od 11 do 25 kg, w sytuacji zmian środowiskowych. Unikalna receptura o wysokiej smakowitości powstała, by wspomagać dobre samopoczucie Twojego psa. Karma doskonała do długiego stosowania, dzięki specjalnej recepturze łagodzi reakcję psa na zmiany środowiskowe. W recepturze zawarto wysokiej jakości aktywny składnik pokarmowy naturalnego pochodzenia o działaniu kojącym napięcie nerwowe i łagodzący reakcje psa na niepokojące go zmiany. Karma ROYAL CANIN® Relax Care Medium jest pełnoporcjowa, co oznacza, że w 100% pokrywa zapotrzebowanie organizmu na wysokiej jakości białka, tłuszcze, włókno, witaminy i składniki mineralne, potrzebne dla zdrowia i dobrego samopoczucia twojego psa. Program żywienia Relax Care obejmuje dwa produkty. Zarówno chrupiące krokiety, jak i delikatny pasztet są optymalnie zbilansowane i kompletne, stanowiąc wspaniałe zestawienie. Podaj psu delikatny pasztet w połączeniu ze smakowitymi krokietami! Miskakarmy.plПоскаржитись | 325 zł |
ROYAL CANIN CCN Medium Relax Care karma sucha dla psów dorosłych, ras średROYAL CANIN CCN Medium Relax Care karma sucha dla psów dorosłych, ras średnich, narażonych na działanie stresu
• Łatwiejsza a... щеdaptacja do zmian
Twój pies może odczuwać silny stres przy każdej zmianie codziennych rytuałów. Wydarzenia, takie jak przeprowadzka, długa podroż samochodem, czy pojawienie się dziecka w rodzinie mogą go niepokoić.
Wyso Fera.plПоскаржитись | 442 zł |
ROYAL CANIN CCN Medium Relax Care 10kg karma sucha dla psów dorosłych, rasRoyal Canin Breed • Łatwiejsza adaptacja do zmian Twój pies może odczuwać silny stres przy każdej zmianie codziennych rytuałó... щеw. Wydarzenia, takie jak przepro... EmpikПоскаржитись | 243 zł |
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Relax Care
Ціни на Royal Canin Medium Relax Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Relax Care 1 кг | від 37 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Medium Relax Care 3 кг | від 74 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Medium Relax Care 10 кг | від 200 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 233 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 245 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки, пластівці, білок оселедця, крохмаль, жир пташиний, лісові ягоди, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля, форель, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 232 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, спельта, овес і чорниця, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, горох, батат, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, курячий білок, ячмінь, білок яловичої грудинки, горох, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка без кісток 20%, курячий білок 20%, спельта 12%, овес 12%, жир, клас: суперпреміум