Корм для собак Royal Canin Maxi Dermacomfort 12 кг
Royal Canin Maxi Dermacomfort 12 kg 3 кг12 кг |
|
Повнораційний корм для дорослих та старіючих собак великих розмірів при подразненнях та свербіння шкіри, пов'язаних з підвищеною чутливістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maxi Dermacomfort 12 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN CCN Dermacomfort Maxi - Dry Dog Food 12 kg 3182550928540 | 287 zł |
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Dermacomfort Maxi 12 kg (318255092854Royal Canin CCN Dermacomfort Maxi - pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych i starszych psów dużych ras, podatnych na drapani... щеe i podrażnienia skóry. Formuła karmy zawiera zmniejszoną ilość alergenów, co pomaga utrzymać skórę psów w najlepszym stanie. Obecność kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 minimalizuje wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne i pomaga łagodzić podrażnienia. Zalety: Najwyższej jakości, starannie dobrane białka Zmniejszona zawartość alergenów Kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 poprawiają wygląd i jakość sierści, łagodzą podrażnienia SkładPszenica, izolat białka roślinnego*, ryż, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, kukurydza, łuskane owsy, minerały, hydrolizowane białka zwierzęce, olej sojowy, pulpa buraczana, olej rybny, nasiona lnu, fruktooligosach Rozetka.plПоскаржитись | 239 zł |
Royal Canin Maxi Dermacomfort - 12 kgProblemy skórne stanowią u psów jedną z najczęstszych przyczyn wizyt u weterynarza. Możesz temu zapobiec, podając swojemu psu... щеwysokiej jakości składniki odżywcze, wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 248 zł |
ROYAL CANIN Dermacomfort Maxi 12 kgW przypadku psów problemy skórne są jednym z najczęstszych powodów wizyty u weterynarza. Można temu zapobiec, karmiąc psa wys... щеokiej jakości składnikami odżywczymi, które zostały specjalnie dobrane, aby pomóc w pielęgnacji i łagodzeniu wrażliwej skóry. Wrażliwa, swędząca skóra powoduje, że pies często się drapie. Może to prowadzić do dalszych uszkodzeń skóry psa, a nawet powodować infekcje. Royal Canin Dermacomfort Maxi został opracowany z aktywnymi składnikami odżywczymi, które przyczyniają się do zdrowia skóry psa. Zawiera kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, które koją skórę. Dzięki temu skóra jest mniej wrażliwa na czynniki drażniące, z którymi pies może mieć kontakt. ROYAL CANIN Dermacomfort Maxi jest odpowiednia dla psów o masie ciała od 26 do 44 kg i zawiera specjalnie opracowany krokiet, który jest idealnie dopasowany do zgryzu dużego psa. Dla Royal Canin białko jest bardzo ważne. Dlatego używamy tylko najwyższej jakości składników odżywczych i dopasowujemy źródła białka dokładnie do potrzeb Twojego psa. Żywienie mieszane z Royal Canin Dermacomfort: Program żywieniowy Dermacomfort jest dostępny w dwóch wariantach: jako chrupiąca sucha karma i jako pyszna mokra karma w świeżej saszetce. Oba warianty są odpowiednie jako kompletne pożywienie, ale można je również doskonale ze sobą łączyć. Można podawać karmę mokrą i suchą w dowolnych proporcjach. Nie tylko my jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do naszego produktu; 91% właścicieli psów również było przekonanych po zaledwie 2 miesiącach stosowania. Karma Royal Canin Dermacomfort Mini jest więc doskonałym rozwiązaniem dla psów z tendencją do podrażnień skóry. Korzyści w skrócie Promocja zdrowia skóry Mniej podrażnień i swędzenia skóry Wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 wspomagają skórę i sierść . Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 209 zł |
Royal Canin Maxi Dermacomfort karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych,Sucha karma dla psów ras dużych z wrażliwą skórą. Karma ROYAL CANIN® Dermacomfort Maxi zawiera aktywne składniki pokarmowe w... щеspomagające zdrowie skóry Twojego psa. Receptura została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 wspomagające łagodzenie podrażnień i ochronę skóry Twojego psa, zmniejszając jej wrażliwość na szkodliwe czynniki środowiskowe. Te składniki pokarmowe wspomagają również zdrowie i piękno sierści. Karma jest odpowiednia dla psów o masie ciała między 26 a 44 kg. Krokiety zostały specjalnie opracowane z uwzględnieniem budowy i siły zębów psów ras dużych. Firma Royal Canin bardzo poważnie podchodzi do wyboru surowców, a zwłaszcza białek. Wykorzystywane są tylko białka najwyższej jakości, dostosowane do szczególnych potrzeb danego psa. Program żywienia Dermacomfort obejmuje dwa produkty. Zarówno chrupiące krokiety, jak i delikatny pasztet są optymalnie zbilansowane i kompletne, stanowiąc wspaniałe zestawienie. Podaj psu delikatny pasztet w połączeniu ze smakowitymi krokietami! Miskakarmy.plПоскаржитись | 360 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, м'ясо свійської птиці, пшениця, клейковина, білок, жир, дріжджі, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 176 zł
вологий / консерви, паучи, 48 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: стерилізованим, для зубів, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясні, тваринні та рослинні похідні, злаки, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Maxi Dermacomfort
Ціни на Royal Canin Maxi Dermacomfort |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Dermacomfort 3 кг | від 74 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Maxi Dermacomfort 12 кг | від 209 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 264 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рапсове борошно, білки, жири, гідролізат, кукурудзяний крохмаль, олія, клас: суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 306 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 286 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для собак з захворюваннями суглобів, в составе: курка, пшениця, рис, маїс, тунець, жири, білки, клас: суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум