Корм для собак Royal Canin Medium Dental Care 3 кг
Royal Canin Medium Dental Care 3 kg 3 кг10 кг |
|
Повноцінний корм зі спеціально розробленою текстурою, полірує зуби собаки під час розгризання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Dental Care 3 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN CCN Medium Dental Adult Dry Food for Adult Dogs 3 kg RYL-27238 | 151 zł |
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Medium Dental Adult 3 kg (31825508942Kamień na zębach twojego psa nie tylko wpływa na jego wygląd, ale może również wpłynąć na jego samopoczucie. Gdy twój pies sk... щеończy jeść, bakterie osiadają na zębach, tworząc miękką powłokę, zwaną płytką nazębną. Jeśli nie jest regularnie usuwana, z czasem wapń, który naturalnie znajduje się w ślinie, przylega do płytki, przekształcając ją w kamień nazębny, znany również jako kamień. Utworzony kamień nie może być usunięty szczoteczką do zębów ani przez żucie, dlatego musi być usunięty przez skaling i polerowanie pod nadzorem weterynarza. Sucha karma Royal Canin Dental Care Medium ma specjalny kształt i teksturę, aby stymulować chrupanie i tworzyć efekt czyszczenia zębów przy każdym posiłku. Chelatory wapnia, które są częścią granulowanego pokrycia, „chwycają” wapń, pomagając ograniczyć tworzenie się kamienia nazębnego. Nie wierzcie nam na słowo, wyniki Royal Canin Dental Care Medium są potwierdzeniem sukcesu dzięki ekskluzywnej diecie, która prowadzi do zmniejszenia tworzenia się kamien... Rozetka.plПоскаржитись | 77 zł |
Royal Canin Medium Dental Care - sucha karma dla psa - rasy średnie, redukRoyal Canin Medium Dental Care - sucha karma dla psów Royal Canin Medium Dental Care - produkt od Royal Canin. Marka od kilk... щеudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Medium Dental Care jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów, pomagającą utrzymać higienę jamy ustnej. Kamień nazębny może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia psa.W związku z tym, formuła została opracowana w taki sposób, aby na wielu poziomach zapobiegać jego odkładaniu się. Przede wszystkim specjalnie dobrana tekstura oraz unikalne parametry krokietów pomagają usuwać kamień nazębny podczas rozgryzania. W związku z tym, każdy posiłek zapewnia efekt szczotkowania zębów. Dodatkowo formuła została wyposażona w specjalne związki chelatujące. Dzięki temu wiąże wapń obecny w ślinie i tym samym zapobiega jego odkładaniu się na powierzchni zębów. Receptura jest odpowiednia dla psów ras średnich (masa ciała 11kg - 25kg). Dodatkowo karma jest dostępna również w formie mokrej, w postaci delikatnego pasztetu. Inne specjalistyczne produkty dla psów znajdziesz tutaj - Pies - Dieta Specjalna Główne cechy RC Medium Dental Care specjalnie dobrana tekstura unikalny kształt krokietów związki wiążące wapń w ślinie dla dorosłych psów ras średnich. Zalety karmy RC Medium Dental Care pomaga zachować zdrowie jamy ustnej zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego. Dostępne opakowania 3kg, 10kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 116 zł |
ROYAL CANIN Dental Care Medium 3 kgPo jedzeniu na zębach psa naturalnie gromadzą się bakterie. Jeżeli zęby nie zostaną oczyszczone, może szybko powstać płytka n... щеazębna i kamień nazębny, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia Państwa czworonożnego przyjaciela. Royal Canin Dental Care Medium nadaje się dla psów o wadze od 11 do 25 kg i jest smacznym kompletnym pokarmem, który może również pomóc chronić zęby psa. Funkcjonalna konsystencja krokietów Royal Canin Dental Care Medium została zaprojektowana do czyszczenia zębów psa podczas żucia. Zaawansowana tekstura krokietów otacza zęby psa przy każdym ugryzieniu, co pomaga w mechanicznym czyszczeniu powierzchni zębów podczas żucia. Ponadto pożywne krokiety Royal Canin Dental Care Medium wzbogacono o chelatory, które wiążą wapń w ślinie psa, pomagając ograniczyć odkładanie się płytki nazębnej i wspomagając zdrowie zębów czworonożnego przyjaciela. Nasz program żywieniowy Dental Care jest dostępny jako chrupiąca karma sucha i nadaje się jako kompletny pokarm. Naszą obietnicę jakości wspieramy dowodami naukowymi: W badaniach wewnętrznych wykazano, że Royal Canin Dental Care Mini zmniejsza powstawanie kamienia nazw nawet o 99%. Wykazano, że Royal Canin Dental Care Mini skutecznie zwalcza kamień nazębny. Jej zalety w skrócie Redukuje powstawanie kamienia nazębnego Usuwa kamień Specjalne krokiety pomagające w czyszczeniu zębów Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 74 zł |
Karma sucha dla psa ROYAL CANIN Medium Dental Care, 3kgRoyal Canin Medium Dental Care karma sucha dla psów dorosłych ras średnich 11kg-25kg, od 12 miesiąca Dla psów ze skłonnością... щеdo nadwrażliwości zębów. Ogranic... EmpikПоскаржитись | 80 zł |
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Dental Care
Ціни на Royal Canin Medium Dental Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Dental Care 3 кг | від 74 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Dental Care 10 кг | від 200 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 100 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, кукурудза, глютен, білки, олія, жири, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: маїс, рис, білки, пшеницю, глютен, жири, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, жир, м'якоть буряків, лляне насіння, олія, лляне насіння, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для вибагливих, для нирок, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, яйця, вітаміни
від 108 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: форель, кукурудза, рис, олія, жир,, оливкові листя, алое вера, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум