Корм для собак Royal Canin Medium Dermacomfort 12 кг
Royal Canin Medium Dermacomfort 12 kg |
|
Повнораційний корм для дорослих та літніх собак (старше 12 місяців) середніх порід (маса тіла від 11 до 25 кг), схильних до подразнення та дряпання шкіри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Dermacomfort 12 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin CCN Dermacomfort Medium Dog 12kg 3182550928526 | 287 zł |
Royal Canin Royal Canin Medium dermacomfort - karma sucha dla dorosłych iRoyal Canin Medium Dermacomfort - karma sucha dla dorosłych i starszych psów ras średnich 12 kg. 91% opiekunów było zadowolon... щеych z działania karmy po upływie 2 miesięcy badania własne Royal Canin. Receptura o ograniczonej zawartości alergenów, dzięki zastosowaniu odpowiednio wyselekcjonowan Bee.plПоскаржитись | 303 zł |
Royal Canin Medium Dermacomfort - 12 kgCzy wiesz, że problemy skórne są jedną z najczęstszych przyczyn wizyt u weterynarza? Wrażliwa, swędząca skóra powoduje, że Tw... щеój pies często się drapie. To z kolei może prowadzić do zranień skóry zwierzęcia, a w konsekwencji do kolejnych problemów. Prezentowana karma o specjalnie skomponowanej recepturze zawierającej wysokiej jakości składniki odżywcze pomaga Twojemu psu utrzymać skórę w możliwie najlepszej kondycji i wieść beztroskie życie. Royal Canin Medium Dermacomfort w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów ras średnich Dopasowana do szczególnych potrzeb psów o delikatnej, wrażliwej skórze Wysokiej jakości składniki odżywcze: przyczyniają się do bujnej i zdrowej sierści Wybrane źródła białka: wykazują obniżony potencjał alergenny Kwasy tłuszczowe omega: karma wzbogacona GLA, EPA i DHA dla wsparcia pielęgnacji wrażliwej skóry 91% zadowolonych opiekunów: udowodniona skuteczność po 2 miesiącach stosowania Prezentowana karma dla psów z wrażliwą skórą jest dostępna jako karma sucha w postaci krokietów lub jako karma mokra w postaci pasztetu prosto z saszetki. Oba rodzaje karmy można ze sobą łączyć. Krokiety karmy suchej mają różne wielkości dopasowane do potrzeb psów małych, średnich lub dużych psów. Więcej informacji na temat karmy mokrej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin CCN Dermacomfort Zooplus.plПоскаржитись | 248 zł |
ROYAL CANIN Dermacomfort Medium 12 kgCzy wiesz, że problemy skórne u psów są jednym z najczęstszych powodów wizyt u weterynarza? Wrażliwa, swędząca skóra powoduje... ще, że pies często się drapie. Może to uszkodzić skórę psa i spowodować infekcję. Ta specjalnie dostosowana karma może pomóc utrzymać skórę psa w jak najlepszym stanie, pozwalając mu żyć bez zmartwień. ROYAL CANIN Dermacomfort Medium jest odpowiednia dla psów o masie ciała od 11 do 25 kg i zawiera starannie opracowaną karmę, która jest idealnie dostosowana do zgryzu psa średniej wielkości. Receptura karmy została opracowana specjalnie z myślą o dobrym samopoczuciu psa. Zawiera kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 (w tym w postaci GLA, EPA i DHA), które wspierają i odżywiają skórę. Dzięki temu skóra jest mniej wrażliwa na czynniki drażniące, z którymi pies może mieć kontakt. Bardzo smaczna receptura karmy ROYAL CANIN Dermacomfort Medium jest bogata w starannie wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 209 zł |
Royal Canin CCN Dermacomfort Medium dla psa 12kgSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Poprawa zdrowia skóry Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarm... щеowa Specyficzne potrzeby zwierzęcia Sierść i skóra Bez laktozy Tak Bez soi Nie Rasa psa Wszystkie rasy średnich psów Smak karmy Mięso Brak sztucznych barwników Tak Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Skóra i sierść Wiek zwierzęcia Dorosły Waga produktu 12 kg Rodzaj zwierzęcia Pies Forma dawkowania Stały Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Bez konserwantów Tak Bezglutenowe Nie Rodzaj opakowania Plastikowa torba Popiół surowy 5,9% Zawartość witaminy D3 800 IU/kg Zawartość żelaza 67 mg/kg Zawartość tłuszczu 17% Białko 24% Zawartość miedzi 13 mg/kg Zawartość manganu 67 mg/kg Zawartość cynku 150 mg/kg Włókna surowe 1,4% Zawartość selenu 0,17 mg/kg Zawartość witaminy A 29500 IU/kg Zawartość jodu 5,5 mg/kg Szerokość 400mm Długość 140mm Wysokość 560mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 320 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 53 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: стерилізованим, для зубів, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясні, тваринні та рослинні похідні, злаки, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 207 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Dermacomfort
Ціни на Royal Canin Medium Dermacomfort |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Dermacomfort 3 кг | від 74 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Dermacomfort 10 кг | від 543 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Medium Dermacomfort 12 кг | від 209 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 220 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 9 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, кокер-спанієль, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 247 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: 3 види м'яса, фрукти, овочі, трави, овес, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум