Корм для собак Royal Canin Mini Urinary Care 1 кг
Royal Canin Mini Urinary Care 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Urinary Care 1 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Mini Urinary Care 1 kg | 52 zł |
ROYAL CANIN Urinary Care Mini 1 kgDlaczego specjalna karma dla psów z wrażliwymi drogami moczowymi? Układ moczowy jest często problemem u psów. Jeśli pies nie... щеpije wystarczającej ilości wody, jego mocz może być zbyt silnie skoncentrowany. Minerały w moczu mogą następnie tworzyć kryształy, które mogą prowadzić do powstawania kamieni moczowych. Zmieniając dietę psa, mogą Państwo pomóc chronić jego drogi moczowe i zapobiegać tworzeniu się kamieni moczowych. Oznacza to mniej zmartwień o beztroskie życie. Karma Royal Canin Urinary Care Mini jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg, które mają skłonność do nadwrażliwości układu moczowego. Specjalna receptura karmy pomoże Twojemu psu przyjmować więcej płynów. Wzmożone przyjmowanie wody ma podwójny efekt: Po pierwsze wypłukuje pęcherz psa. Po drugie rozcieńcza mocz, może to pomóc w zapobieganiu tworzenia się kryształów i kamieni w moczu. Receptura smacznej karmy mokrej ma wysoką zawartość wilgoci, która może również stymulować rozcieńczenie moczu. Wszystkie posiłki Royal Canin to karma pełnoporcjowa. Oznacza to, że zawierają one wszystkie ważne składniki odżywcze, jak wysokiej jakości białka, tłuszcze, błonnik, witaminy i minerały, których Twój pies potrzebuje do zachowania dobrego samopoczucia przez całe swoje życie. Urozmaicenie dzięki możliwości mieszania karmy suchej i mokrej Nasz program żywieniowy Urinary Care jest dostępny w dwóch wersjach: jako chrupiąca karma sucha i jako smaczna karma mokra w torbie zachowującej świeżość. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Karma Royal Canin Urinary Care Mini jest odpowiednia dla dróg moczowych Twojego psa: Badania wewnętrzne Royal Canin wykazały 21% więcej rozcieńczenia moczu w porównaniu z karmą Mini Adult dla małych, dorosłych psów. Zalety w skrócie: Wspiera zdrowie dróg moczowych Zapewnia zrównoważoną zawartość minerałów w moczu Odpowiednia dla psów każdej wielkości Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 43 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Urinary Care karma sucha dla psów dorosłych, ras mały
Zdrowie układu moczowego
Prob Fera.plПоскаржитись | 37 zł |
Royal canin Royal Canin Mini Urinary Care - granule pro psy s ledvinovýmiUkład moczowy jest częstym źródłem problemów dla psów. Jeśli twój pies nie pije wystarczającej ilości wody, jego mocz może by... щеć zbyt skoncentrowany. Minerały z moczu mogą następnie tworzyć kryształy i ostatecznie prowadzić do powstawania bolesnych kamieni. Dostosowanie żywienia psa może pomóc w ochronie dróg moczowych i zmniejszeniu ryzyka powstawania kamieni. Petkarma.plПоскаржитись | 40 zł |
Karma sucha dla psów dorosłych ROYAL CANIN CCN Mini Urinary Care, 1 kgRoyal Canin Urinary Care Mini to karma pełnoporcjowa, całkowicie pokrywająca zapotrzebowanie organizmu na wysokiej jakości su... щеbstancje odżywcze. Została stwor... EmpikПоскаржитись | 36 zł |
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 53 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: стерилізованим, для зубів, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясні, тваринні та рослинні похідні, злаки, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 207 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Urinary Care
Ціни на Royal Canin Mini Urinary Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Urinary Care 1 кг | від 36 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Urinary Care 3 кг | від 72 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Urinary Care 8 кг | від 205 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 34 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: рис, кукурудза, білки птиці, кокосове масло, жир, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: борошно курки, гідролізат білка, злаки, пудра імбирна, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: рис, білок птиці, жир, куряча печінка, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум