Корм для собак Royal Canin Medium Relax Care 3 кг
Royal Canin Medium Relax Care 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Relax Care
Ціни на Royal Canin Medium Relax Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Relax Care 1 кг | від 37 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Medium Relax Care 3 кг | від 74 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Medium Relax Care 10 кг | від 200 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для кісток, в составе: м'ясо свійської птиці, лосось (6%), рис, овочі, злаки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: борошно, буряк, кукурудза, глютен, пшениця, дріжджі, печінка, вітаміни, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: качині білки, кукурудза, горох, борошно, рис, білок, качка, крупа, жир, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: пшениця, лярд, глютен, борошно, рис, печінка птиці, дріжджі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, горох, ячмінь, буряк, жир, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: кукурудза, концентрат соєвого протеїну, олія, протеїн, рис, олія, клас: суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: пшениця, лярд, борошно, кукурудза, печінка, рис, буряк, жир, вітаміни, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум