Корм для собак Farmina Prime Adult Medium Boar/Apple 2.5 кг
Farmina Prime Adult Medium Boar/Apple 2.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Farmina Prime
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.29 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан (45%), гарбуз( 5%), варені яйця, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, гранат, холістик
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, гранат, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, оселедець, яйця, картопля, жир, чорниця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, гранат, холістик
від 116 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: курка, гранат, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, для суглобів, в составе: дикий кабан, яблуко, холістик
від 312 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овочі, яйця, оселедець, білки, жири, фрукти, ягоди, трави, холістик
від 200 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти (26%), овочі, яйця, риба, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овочі, яйця, оселедець, білки, жири, фрукти, ягоди, трави, холістик
від 94 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 445 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овочі, яйця, оселедець, білки, жири, фрукти, ягоди, трави, холістик
від 126 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, чорниця, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, овочі, оселедець, жири, яйця, ягоди, фрукти, трави, холістик
від 230 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, овочі, оселедець, жири, яйця, ягоди, фрукти, трави, холістик
від 294 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, чорниця, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня 56%, картоплю, жир, яйця, оселедець, морква, фрукти, ягоди, холістик
Модификації Farmina Prime Adult Medium Boar/Apple
Ціни на Farmina Prime Adult Medium Boar/Apple |
---|---|---|---|---|
Farmina Prime Adult Medium Boar/Apple 0.8 кг | від 121 zł | 1 пропозиція | ||
Farmina Prime Adult Medium Boar/Apple 2.5 кг | від 120 zł | 1 пропозиція | ||
Farmina Prime Adult Medium Boar/Apple 12 кг | від 312 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 121 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: протеїн лосося 26%, рис, ячмінь, олія, жир, лосося, картопля, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: курка, гранат, клас: суперпреміум
від 123 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: сардина 25%, цілісна сардина 18%, овочі, трави, ягоди, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 131 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: біла риба 41%, картопля, батат, горох, жир, борошно з криля, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 22%, ягня 12%, жир, яйця, кіноа 8%, оселедець, трави, клас: суперпреміум