Корм для собак Farmina Prime Adult Medium Chicken/Pomegranate
Farmina Prime Adult Medium Chicken/Pomegranate 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Prime Adult Medium Chicken/Pomegranate
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D PRIME DOG CHICKEN AND POMEGRANATE ADULT MEDIUM & MAXI 12KG FARMINA-DOG | 462 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Prime Kurczak i owoc granatu Adult Medium & Maxi | 340 zł |
Karma dla psa FARMINA N&D Prime Kurczak i owoc granatu Adult Medium & MaxiReceptura kurczak z owocem granatu. Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 292 zł |
Farmina Farmina N&D Prime Dog Chicken Pomegranate Adult MEdium&Maxi12 kg -Farmina N&D Prime Dog Chicken Pomegranate Adult MEdium&Maxi12 kg - sucha karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych Kurcz... щеak z owoce granatu 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 292 zł |
FARMINA N&D Prime dog Adult Medium & Maxi chicken & pomegranatPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych.Formuła dostosowana do specyficznych potrzeb tych ras. Duża zawa... щеrtość chondroityny i glukozaminy wzmacnia kości i poprawia elastyczność stawów. Prebiotyki i odpowiednie składniki pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego i regulują trawienie. Głównym składnikiem w recepturze jest kurczak w formie suszonej oraz świeżej. Źrółem węglowodanów są ziemniaki, które zastąpiły ciężkostrawne zboża. Sprawia to, że karma jest lepiej przyswajana i nadaje się także dla psów z wrażliwym żołądkiem. Karma została wzbogacona w olej rybny, który dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych, odpowiedzialnyc Fera.plПоскаржитись | 292 zł |
Серія Farmina Prime
від 48 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти (26%), овочі, яйця, риба, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 430 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, гранат, холістик
від 51 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки (26%), овочі, яйця, риба, фрукти, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, оселедець, яйця, картопля, риб'ячий жир, гранат, суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.29 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан (45%), гарбуз( 5%), варені яйця, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, гранат, холістик
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, гранат, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, оселедець, яйця, картопля, риб'ячий жир, гранат, суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: курка, гранат, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, гранат, холістик
від 202 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти (26%), овочі, яйця, риба, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овочі, яйця, оселедець, білки, жири, фрукти, ягоди, трави, холістик
від 104 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, гранат, холістик
від 126 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, чорниця, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, оселедець, яйця, картопля, жир, чорниця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 174 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, для суглобів, в составе: дикий кабан, яблуко, холістик
від 294 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, чорниця, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овочі, яйця, оселедець, білки, жири, фрукти, ягоди, трави, холістик
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 346 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, амарант, риба, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 324 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 267 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 333 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 278 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 235 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум