Корм для собак Farmina Prime Puppy Maxi Chicken/Pomegranate 12 кг
Закрити
Шапка
Farmina Prime Puppy Maxi Chicken/Pomegranate 12 kg 2.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Prime Puppy Maxi Chicken/Pomegranate 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
N&D PRIME DOG CHICKEN AND POMEGRANATE PUPPY MEDIUM/MAXI Kg12 FARMINA-DOG-8 | 381 zł |
Farmina Farmina N&D Prime Dog Chicken Pomegranate Puppy Medium&Maxi12 kg -Farmina N&D Prime Dog Chicken Pomegranate Puppy Medium&Maxi12 kg - sucha karma dla szczeniąt ras średnich i dużych Kurczak z... щеowocem granatu 12kg Max&mrau.plПоскаржитись | 298 zł |
Farmina N&D Prime Canine Puppy Medium & Maxi, kurczak i owoc granatu - 12Receptura karmy Natural Delicious Grain Free Chicken Pomegranate Puppy Maxi została opracowana we współpracy z Wydziałem Żywi... щеenia Zwierząt Uniwersytetu w Neapolu. Opiera się ona na naturalnych wzorcach i jest dostosowana do specjalnych potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt ras dużych i XL. Karma premium zawiera 70% najwyższej jakości składników pochodzenia zwierzęcego oraz 30% bogatych w witaminy owoców, warzyw, ekstraktów roślinnych i cennych minerałów. Karma jest całkowicie bezzbożowa i bezglutenowa oraz nie zawiera sztucznych konserwantów. Oznacza to, że jest również dobrze tolerowana przez wrażliwe szczenięta z alergiami lub nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 300 zł |
FARMINA N&D Prime Dog Chicken and pomegranate Puppy Medium & MaxiBezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla szczeniąt psów ras średnich i dużych.Formuła dostosowana do specyficznych potrzeb tych ra... щеs. Duża zawartość chondroityny i glukozaminy wzmacnia kości i poprawia elastyczność stawów. Prebiotyki i odpowiednie składniki pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego i regulują trawienie. Głównym składnikiem w recepturze jest kurczak w formie suszonej oraz świeżej. Źródłem węglowodanów są ziemniaki, które zastąpiły ciężkostrawne zboża. Sprawia to, że karma jest lepiej przyswajana i nadaje się także dla psów z wrażliwym żołądkiem. Karma została wzbogacona w olej rybny, który dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych, odpowiedzialnyc Fera.plПоскаржитись | 298 zł |
Farmina N&D Prime Canine Puppy Medium & Maxi, kurczak i owoc granatu - 2 xReceptura karmy Natural Delicious Grain Free Chicken Pomegranate Puppy Maxi została opracowana we współpracy z Wydziałem Żywi... щеenia Zwierząt Uniwersytetu w Neapolu. Opiera się ona na naturalnych wzorcach i jest dostosowana do specjalnych potrzeb żywieniowych rosnących szczeniąt ras dużych i XL. Karma premium zawiera 70% najwyższej jakości składników pochodzenia zwierzęcego oraz 30% bogatych w witaminy owoców, warzyw, ekstraktów roślinnych i cennych minerałów. Karma jest całkowicie bezzbożowa i bezglutenowa oraz nie zawiera sztucznych konserwantów. Oznacza to, że jest również dobrze tolerowana przez wrażliwe szczenięta z alergiami lub nietolerancjami Zooplus.plПоскаржитись | 595 zł |
Серія Farmina Prime
від 103 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, овочі, оселедець, жири, яйця, ягоди, фрукти, трави, холістик
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дикий кабан, яблуко, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, овочі, оселедець, жири, яйця, ягоди, фрукти, трави, холістик
від 239 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо дикого кабана (22%), протеїни, овочі, м'ясо птиці, яйця, фрукти, клас: суперпреміум
від 463 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, овочі, оселедець, жири, яйця, ягоди, фрукти, трави, холістик
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, гранат, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня 56%, картоплю, жир, яйця, оселедець, морква, фрукти, ягоди, холістик
від 292 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки (26%), овочі, яйця, риба, фрукти, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня 56%, картоплю, жир, яйця, оселедець, морква, фрукти, ягоди, холістик
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, чорниця, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня 56%, картоплю, жир, яйця, оселедець, морква, фрукти, ягоди, холістик
від 112 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки (26%), овочі, яйця, риба, фрукти, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, для суглобів, в составе: дикий кабан, яблуко, холістик
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, чорниця, клас: суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня 56%, картоплю, жир, яйця, оселедець, морква, фрукти, ягоди, холістик
від 298 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо курки (28%), овочі, яйця, риба, фрукти, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, для суглобів, в составе: дикий кабан, яблуко, холістик
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, гранат, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо дикого кабана, оселедець, яйця, картопля, жир, яблуко, суперпреміум
Модификації Farmina Prime Puppy Maxi Chicken/Pomegranate
Ціни на Farmina Prime Puppy Maxi Chicken/Pomegranate |
---|---|---|---|---|
Farmina Prime Puppy Maxi Chicken/Pomegranate 2.5 кг | від 114 zł | 2 пропозиції | ||
Farmina Prime Puppy Maxi Chicken/Pomegranate 12 кг | від 298 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 333 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 278 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, борошно, жир, м'якоть буряків, вітаміни, макро/мікроелементи, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, білок індички, жир, гідролізат печінки, дріжджі, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (м'ясна мука: баранина 24%, риба 5%; жир 8%), клас: суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: м'ясо лосося, оселедця, судака, щуки, сиги, камбали, горох, овочі, клас: холістик
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум