Корм для собак Farmina Vet Life Canned Convalescence 300 g 1 шт
Закрити
Шапка
Farmina Vet Life Canned Convalescence 300 g |
|
Повнораціонний дієтичний вологий корм для дорослих собак в період одужання. Дієта призначається для пацієнтів в період відновлення після перенесених захворювань.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Canned Convalescence 300 g 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VET LIFE NATURAL DIET DOG CONVALESCENCE FARMINA-DOG-230 | 46 zł |
Farmina Vet Life Convalescence Dog 300gFarmina Vet Life Convalescence Przeznaczenie: • Rekonwalescencja • Odbudowa żywieniowa Farmina Vet Life Convalescence to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla ... EmpikПоскаржитись | 14 zł |
FARMINA Vet Life Convalescence dietetyczna karma dla psa 300gFarmina Vet Life Convalescence to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów rekomendowana w stanach niedożywienia i rekonwalescencj Fera.plПоскаржитись | 17 zł |
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: спельта, глютен, білок, овес, жир, куряче м'ясо, буряк, суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 121 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для серця, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
від 112 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 338 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для серця, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, куряча печінка, картопля, риба, жир, кіноа, суперпреміум
від 76 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, рис, жир, яйця, овес, буряк, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 337 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, курка, жир, картопля, овес, яйця, г. білків, олія, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, картопля, куряча печінка, жир, риба, кіноа, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, спельта, г. білка, яйця, овес, буряк, риба, жир, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: похідні м'ясні та рослинні, яйця, олії, злаки, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, гідролізат білка риби, картопля, печінка, жир, риба, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, рис, олія, риба, висівки, хлорид натрію, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, пшениця, риба та рибні продукти, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії та жири, яйця, насіння, м'ясо, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: м'ясо курки, картопля, кіноа, куряча печінка, риба, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свиняче серце і печінка, кукурудза, рис, індичка, жир, масло, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка (64 %), рис (4%), карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум