Корм для кішок Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g
Закрити
Шапка
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
farmina Farmina Vet Life Feline ultrahypo 400 g 2253 FAR017-1Marka: FARMINA
Dostępne dla: Koty z nietolerancją pokarmową
Rodzaj: Żywność weterynaryjna Amazon.plПоскаржитись | 56 zł |
Farmina Pet Foods Vet Life - UltraHypo 0.4 kg | 43 zł |
VetLife Farmina UltraHypo 400 gDoświadczenie rosło wraz z rozwojem idealnych strategii żywieniowych dostosowanych do fizjologii psów i kotów, i umożliwiło F... щеarmina Veterinary Research zaprojektowanie pierwszej naturalnej diety weterynaryjnej o następujących właściwościach: Wyłącznie naturalne przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 35 zł |
Farmina Vet Life – UltraHypo – sucha karma dla kota 400 g FARK9400Farmina Vet Life - UltraHypo - sucha karma dla kota z nietolerancją Karmy marki Farmina mają już ponad 40letnią tradycje, któ... щеra przekłada się na bogate doświadczenie i znajomość potrzeb czworonogów na całym świecie. Produkowane przy współpracy włoskiej Russo Feed i angielskiej Farmina Pet Foods oferują 10 linii produktowych: 5 dla psów i 5 dla kotów. Szeroka oferta ma zapewniać realizację zróżnicowanych potrzeb, które wynikają z rasy, wielkości czy stylu życia. Bardzo ważne jest też że karmy marki Farmina Vet Life są przygotowane po to aby oferować Twojemu kotu dietę weterynaryjną, która jest jak najbliżej naturalnej. Wolne od GMO, wykorzystują jedynie prazboża takie jak orkisz i owies, co pozwoliło uzyskać niższy indeks glikemiczny. W karmach tych, także w oferowanej Farmina Vet Life - UltraHypo , wykorzystywane są tylko naturalne przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 29 zł |
FARMINA Vet Life UltraHypo Cat 400g karma dla kota z alergiąFarmina Vet Life UltraHypo to pełnoporcjowa karma dietetyczna dla kotów dla obniżenia nietolerancji składników i substancji o... щеdżywczych; dieta eliminacyjna; wspomaganie funkcji skóry w przypadku dermatozy i nadmiernego wypadania sierści.WSKAZAN Fera.plПоскаржитись | 29 zł |
FARMINA Vet Life Cat UltraHypo 400gFarmina Vet Life UltraHypo Przeznaczenie Niepożądane reakcje na pokarm Farmina Vet Life UltraHypo to pełnoporcjowa karma diet... щеetyczna dla kotów dla obniżenia ... EmpikПоскаржитись | 29 zł |
VET LIFE cat ULTRAHYPO natural | 32 zł |
Серія Farmina Vet Life
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для нирок, в составе: кориця, овес, буряк, глютен, яйця, жир, риба, олія, г. білків, клас: суперпреміум
від 232 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: м'ясо курки, картопля, кіноа, куряча печінка, риба, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця, картопля, філе курки, кіноа, риб'ячий жир, рибний білок, жир, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, печінка, риба, кіноа, клас: суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 409 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: свиняча печінка 25%, свиняча лопатка 15%, крохмаль із картоплі (8%), суперпреміум
від 15 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, гідролізат білка риби, картопля, печінка, жир, риба, клас: суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 293 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, овес, жир, яйця, г. білка, буряк, олія, клас: суперпреміум
від 217 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, рис, жири, цілісні яйця, овес, пульпа, насіння льону, клас: суперпреміум
Додаткові функції і можливості корму для кішок Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g:
- Рекомендована в якості дієтотерапії при хронічних запальних захворюваннях кишечника (IBD)
Модификації Farmina Vet Life Feline UltraHypo
Ціни на Farmina Vet Life Feline UltraHypo |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g | від 29 zł | 8 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 2 kg | від 105 zł | 9 пропозицій | ||
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 5 kg | від 232 zł | 3 пропозиції | ||
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 10 kg | від 409 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 34 zł
сухий корм, 1.25 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, субпродукти, овочі, олії, жири, яйця, суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка 23%, рисове борошно 22% і протеїн 19%, жир, картопля, трави, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, яйця, печінка курки, оселедець, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, кукурудза, борошно, білок індички, жир, мінерали, суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: птиця 29%, картопля 16.5%, білок, морська риба 7%, суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, злаки, вітаміни, мінерали, амінокислоти, антиоксиданти, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 0.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: борошно з комах, рис, жир птиці, печінка птиці, суперпреміум