Корм для собак Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 кг
Закрити
Шапка
Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HAPPY DOG Sensible Canada Karma sucha dla psów wrażliwych 11kg DARMOWA DOSHAPPY DOG Sensible Canada Karma sucha dla psów wrażliwych 11kg
- Z cennymi białkami zwierzęcymi (mięso, ryby i podrob... щеy)
- Bez zbóż, bez glutenu
- Cenny małż nowozelandzki
- Dla aktywnych, wrażliwych psów
Dieta bezzbożowa jest najlepszą opcją dla wrażliwych psów. Happy Dog Canada została opracowana specjalnie dla aktywnych dorosłych psów o wyższym zapotrzebowaniu energetycznym.
Jest również idealna dla wrażliwych młodych psów od 6 miesiąca życia. Wyjątkow zoo24.plПоскаржитись | 243 zł |
Happy Dog Supreme Sensible Kanada - 2 x 11 kgPsy szczególnie wrażliwe mogą mieć problemy z trawieniem zbóż. Happy Dog Supreme Sensible Canada to karma bezglutenowa, które... щеj receptura opiera się na ziemniakach, które są lekkostrawnym źródłem węglowodanów. Jako karma podstawowa przeznaczona dla dorosłych i aktywnych psów o wadze powyżej 11 kg, Happy Dog pozwala na pokrycie zapotrzebowania energetycznego dzięki składnikom takim jak łosoś, królik i jagnięcina, które są źródłem 71% całkowitej zawartości białka w karmie. Happy Dog Natural Life Concept wspomaga optymalną i zgodną z dobrostanem gatunku przemianę materii dzięki temu, że oparta jest na wartościowych, naturalnych produktach takich jak jabłka, różnorodne zioła, siemię lniane i pierwiastki śladowe. W ten sposób może profitować cały organizm Twojego psa. Ponadto karma jest bogata w żurawinę, która pomaga w zapobieganiu zapaleniom dróg moczowych. Happy Dog Supreme Sensible Kanada w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów dorosłych o wadze powyżej 11 kg. Karma bezglutenowa: idealna dla psów z problemami trawiennymi. Zawiera łososia, królika i jagnięcinę: 71% zawartości białka zwierzęcego, może pokryć wysokie zapotrzebowanie na energię. Ziemniaki jako źródło węglowodanów: wysoka przyswajalność i łatwe trawienie. Odpowiedni kształt krokiecików dopasowany do zgryzu średnich i dużych psów. Happy Dog Natural Life Concept, która może wpływać pozytywnie na zdrowie skóry i sierści: Jabłka: naturalne źródło pektyn - substancji balastowych - pozytywnie wpływających na proces trawienia Siemię lniane: zawiera duże ilości kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które dobrze oddziałują na skórę i sierść Mikroelementy, które pełnią ważną rolę w procesie przemiany materii Wybrane zioła - dostarczają wartościowych olejków istotnych dla działania żołądka i jelit Małże nowozelandzkie bogate w glukozaminę i chondroitynę Karmy dla psa Happy Dog są wytwarzane w rodzinnym zakładzie w Bawarii. Happy Dog wybiera naturalne składniki od lokalnych rolników i łączy je z aromatycznymi ziołami, aby uzyskać najlepszą jakość karmy z Niemiec. Zooplus.plПоскаржитись | 615 zł |
HAPPY DOG Supreme Sensible Canada 11 kgPrzygotuj swojego wymagającego smakosza dzięki wybornej kompozycji delikatnego łososia, pysznego królika i pożywnej jagnięcin... щеy, wzbogaconej o bezglutenowe ziemniaki, które są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Łosoś jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, podczas gdy królik dostarcza wiele ważnych minerałów. Na podstawie unikalnego Happy Dog Natural Life Concept® omułek nowozelandzki wspiera stawy, cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 z oleju słonecznikowego i rzepakowego zapewniają lśniącą sierść. Bezzbożowa i smaczna receptura karmy Happy Dog Canada o lekko podwyższonej wartości energetycznej jest idealna dla dorosłych, aktywnych czworonogów o wadze od 11 kg. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 292 zł |
Happy Dog Supreme Canada 11 kg | 256 zł |
HAPPY DOG Supreme Canada 11kgBozzbożowa, sucha karma dla dorosłych psów z wyższym zapotrzebowanie Fera.plПоскаржитись | 233 zł |
HAPPY DOG, Supreme Canada, 11 kgZawiera witaminy: Witamina B6, Witamina A, Witamina B12, Witamina B2, Witamina D3, Omega-3, Witamina E Rasa psa: Każda rasa T... щеyp dozownika: Plastikowa torba W... EmpikПоскаржитись | 248 zł |
Happy Dog Supreme Sensible Kanada - 11 kgPsy szczególnie wrażliwe mogą mieć problemy z trawieniem zbóż. Happy Dog Supreme Sensible Canada to karma bezglutenowa, które... щеj receptura opiera się na ziemniakach, które są lekkostrawnym źródłem węglowodanów. Jako karma podstawowa przeznaczona dla dorosłych i aktywnych psów o wadze powyżej 11 kg, Happy Dog pozwala na pokrycie zapotrzebowania energetycznego dzięki składnikom takim jak łosoś, królik i jagnięcina, które są źródłem 71% całkowitej zawartości białka w karmie. Happy Dog Natural Life Concept wspomaga optymalną i zgodną z dobrostanem gatunku przemianę materii dzięki temu, że oparta jest na wartościowych, naturalnych produktach takich jak jabłka, różnorodne zioła, siemię lniane i pierwiastki śladowe. W ten sposób może profitować cały organizm Twojego psa. Ponadto karma jest bogata w żurawinę, która pomaga w zapobieganiu zapaleniom dróg moczowych. Happy Dog Supreme Sensible Kanada w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów dorosłych o wadze powyżej 11 kg. Karma bezglutenowa: idealna dla psów z problemami trawiennymi. Zawiera łososia, królika i jagnięcinę: 71% zawartości białka zwierzęcego, może pokryć wysokie zapotrzebowanie na energię. Ziemniaki jako źródło węglowodanów: wysoka przyswajalność i łatwe trawienie. Odpowiedni kształt krokiecików dopasowany do zgryzu średnich i dużych psów. Happy Dog Natural Life Concept, która może wpływać pozytywnie na zdrowie skóry i sierści: Jabłka: naturalne źródło pektyn - substancji balastowych - pozytywnie wpływających na proces trawienia Siemię lniane: zawiera duże ilości kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które dobrze oddziałują na skórę i sierść Mikroelementy, które pełnią ważną rolę w procesie przemiany materii Wybrane zioła - dostarczają wartościowych olejków istotnych dla działania żołądka i jelit Małże nowozelandzkie bogate w glukozaminę i chondroitynę Karmy dla psa Happy Dog są wytwarzane w rodzinnym zakładzie w Bawarii. Happy Dog wybiera naturalne składniki od lokalnych rolników i łączy je z aromatycznymi ziołami, aby uzyskać najlepszą jakość karmy z Niemiec. Zooplus.plПоскаржитись | 312 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: яловичина, яловиче серце, легені, печінка, горло, рубець, мінерали, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопля, кінський білок, картопляний білок, олія, жом патоки, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 37 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 72 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 30 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Supreme Sensible Canada
Ціни на Happy Dog Supreme Sensible Canada |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Sensible Canada 1 кг | від 31 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Canada 4 кг | від 114 zł | 3 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 кг | від 233 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 161 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 195 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, борошно з ягняти, нут, горох, сочевиця, масло, ароматизатор, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 294 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 197 zł
сухий корм, 13 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 240 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 255 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, бобові, яйця, риба, ягоди, клас: холістик
від 275 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, бобові, яйця, риба, печінка курки, овочі, клас: холістик