Корм для собак Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 12.5 кг
Закрити
Шапка
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 12.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 12.5 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HAPPY DOG Supreme Sensible Nowa Zelandia 12,5 kgNasza karma dla psów premium Happy Dog Supreme Sensible Nowa Zelandia rozpieści Państwa czworonoga. Sucha karma dla psów z py... щеszną jagnięciną i ryżem, z naturalnym olejem słonecznikowym, idealna dla smakoszy i psów wrażliwych na pokarm. Znajdujące się w składzie karmy suchej wartościowe małże z Nowej Zelandii dbają o zdrowe stawy i układ mięśniowy. Supreme Sensible Nowa Zelandia jest szczególnie łagodną dla żołądka i jelit oraz dobrze zbilansowaną i dobrą karmą suchą dla psów z alergią. Wyjątkowo smaczna i wyjątkowo dobrze przyswajalna pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 220 zł |
Happy Dog Supreme Sensible Nowa Zelandia - 12,5 kgNawet wrażliwe żywieniowo psy dostają swoje pieniądze: sucha karma dla psów Happy Dog Supreme Sensible New Zealand punktuje d... щеobrze tolerowaną kompozycją lekkostrawnych składników. Karma dla psów nie zawiera pszenicy a jej jedyne źródło białka zwierzęcego to jagnięcina, co przyczynia się do zapewnienia gatunkowo odpowiedniej diety z niskim ryzykiem alergii. Happy Dog Supreme Sensible New Zealand przygotowana jest z ryżem oraz wybranymi warzywami i ziołami. Całości receptury dopełnia nowozelandzki małż zielonowargowy i siemię lniane, które są źródłem kwasów tłuszczowych omega. Dzięki swojej pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 245 zł |
Happy Dog Karma sucha dla psa Jagnięcina z Nowej Zelandii 12,5kg DARMOWA D | 202 zł |
Happy Dog Happy Dog Karma sucha dla psa jagnięcina z Nowej Zelandii 12.5 kHappy Dog Karma Sucha Nowa Zelandia Jagnięcina 12,5kg Nowa Zelandia jest znana z czystej natury, kryształowo przejrzystej wod... щеy, zawierającej niewiele cholesterolu jagnięciny i zielonego małża. Happy Dog Supreme Neuseeland jest produkowana z 21% jagnięciny, 21% ryżu i wartościowego suszonego mięsa... Bee.plПоскаржитись | 224 zł |
Happy Dog Supreme Sensible New Zeland 12,5kg | 206 zł |
Happy Dog Supreme Nowa Zelandia, jagnięcina - 12,5 kg | 245 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 203 zł
сухий корм, 11 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для серця, в составе: рис, білок зі свинини, рисовий білок, жир, бурякова пульпа, клас: суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: для вибагливих, в составе: субпродукти, качиний білок, гідролізована печінка, олія, сіль, клас: суперпреміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: яловичина, яловиче серце, легені, печінка, горло, рубець, мінерали, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопля, кінський білок, картопляний білок, олія, жом патоки, клас: суперпреміум
від 115 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 37 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 72 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland
Ціни на Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 0.3 кг | від 10 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 1 кг | від 22 zł | 2 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 4 кг | від 74 zł | 6 пропозицій | ||
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 12.5 кг | від 202 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопля, кінський білок, картопляний білок, олія, жом патоки, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, борошно, яловичий білок, горох, лляне насіння, буряк, орегано, клас: суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, комахи, олія, дріжджі, білок, мінерали, клітковина, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 12.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, борошно, білок, олія, дріжджі, мінерали, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички, картопляні пластівці, білок індички, крохмаль, клас: суперпреміум