Корм для собак Happy Dog Sensible Africa 12.5 кг
Фото 4 |
Happy Dog Sensible Africa 12.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Sensible Africa 12.5 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma sucha dla psa HAPPY DOG Africa, 12,5 kgHappy Dog Sensible Africa to bezzbożowa, mono białkowa karma na bazie mięsa strusia afrykańskiego i płatków ziemniaczanych, i... щеdealna dla psów alergików i z wr... EmpikПоскаржитись | 280 zł |
HAPPY DOG Supreme Sensible Africa 12,5 kgNasza karma dla psów premium Happy Dog Supreme Sensible Africa rozpieści Państwa czworonoga. Sucha karma dla psów bez glutenu... щеi zboża z ekskluzywnymi źródłami białek doskonale nadaje się dla wszystkich wrażliwych i wybrednych psów. Wyjątkowo smaczna pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 290 zł |
Happy Dog Supreme Sensible Afryka - 12,5 kgWyśmienity smak i poczucie nieskończonej przestrzeni: Happy Dog Supreme Sensible Afryka zabierze Twojego czworonożnego przyja... щеciela w daleką kulinarną podróż. Sucha karma zawiera pysznego strusia jako ekskluzywne i rzadkie źródło białka oraz jest wzbogacona innymi dodatkami bogatymi w substancje witalne. Receptura Happy Dog Supreme Sensible Afryka nie zawiera zbóż ani glutenu. Zamiast tego zawiera zdrowe ziemniaki, które dostarczają Twojemu psu ważnych węglowodanów. Dzięki temu sucha karma jest odpowiednia również dla psów z wrażliwym brzuszkiem lub alergiami. Dzięki doskonałemu aromatowi karmę Happy Dog Supreme Sensible Afryka doceniają nawet wybredni czworonożni smakosze. Happy Dog Supreme Sensible Africa w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla dorosłych psów od 11 kg Idealny dla zwierząt wrażliwych na żywność i alergików Monobiałkowa: pyszny struś jako jedyne, rzadkie źródło białka zwierzęcego Węglowodany z ziemniaków: bezglutenowa i bezzbożowa, łatwo przyswajalne źródło węglowodanów Cenne kwasy tłuszczowe omega: mogą przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania skóry i pięknej sierści Z dodatkami ziołowymi: bogate w substancje witalne, dostarczają ważnych pierwiastków śladowych, witamin i minerałów Nie zawiera dodatku cukru i inżynierii genetycznej Bez soi, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów Wysoka akceptacja: nawet w przypadku wybrednych psów, 100% wyśmienitego smaku Polecany przez lekarzy weterynarii Jakość z Niemiec Zooplus.plПоскаржитись | 312 zł |
Happy Dog Supreme Sensible Afryka - 2 x 12,5 kgWyśmienity smak i poczucie nieskończonej przestrzeni: Happy Dog Supreme Sensible Afryka zabierze Twojego czworonożnego przyja... щеciela w daleką kulinarną podróż. Sucha karma zawiera pysznego strusia jako ekskluzywne i rzadkie źródło białka oraz jest wzbogacona innymi dodatkami bogatymi w substancje witalne. Receptura Happy Dog Supreme Sensible Afryka nie zawiera zbóż ani glutenu. Zamiast tego zawiera zdrowe ziemniaki, które dostarczają Twojemu psu ważnych węglowodanów. Dzięki temu sucha karma jest odpowiednia również dla psów z wrażliwym brzuszkiem lub alergiami. Dzięki doskonałemu aromatowi karmę Happy Dog Supreme Sensible Afryka doceniają nawet wybredni czworonożni smakosze. Happy Dog Supreme Sensible Africa w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla dorosłych psów od 11 kg Idealny dla zwierząt wrażliwych na żywność i alergików Monobiałkowa: pyszny struś jako jedyne, rzadkie źródło białka zwierzęcego Węglowodany z ziemniaków: bezglutenowa i bezzbożowa, łatwo przyswajalne źródło węglowodanów Cenne kwasy tłuszczowe omega: mogą przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania skóry i pięknej sierści Z dodatkami ziołowymi: bogate w substancje witalne, dostarczają ważnych pierwiastków śladowych, witamin i minerałów Nie zawiera dodatku cukru i inżynierii genetycznej Bez soi, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów Wysoka akceptacja: nawet w przypadku wybrednych psów, 100% wyśmienitego smaku Polecany przez lekarzy weterynarii Jakość z Niemiec Zooplus.plПоскаржитись | 615 zł |
Dwupak Happy Dog Supreme - Afryka, 2 x 12,5 kgKarma dla psów Happy Dog Supreme to wartościowe suche pożywienie z wykwintnymi składnikami, która jest zorientowane na natura... щеlne potrzeby psów. Dotyczy to nie tylko świeżego mięsa, ale też innych, wyszukanych, naturalnych produktów zawartych w karmie. Wartościowe składniki przekonują dzięki najlepszej przyswajalności i wysokiemu stopniu strawienia, na poziomie 90%. Happy Dog Natural Life Concept, który jest zawarta we wszystkich produktach Supreme oprócz Sensible Afryka i Sensible Karaiby, również przyczynia się do zaspokojenia naturalnych potrzeb psów. Karma wspomaga optymalną i zgodną z dobrostanem gatunku przemianę materii dzięki temu, że oparta jest na wartościowych, naturalnych produktach takich jak jabłka, różnorodne zioła, siemię lniane i pierwiastki śladowe. W ten sposób może profitować cały organizm Twojego psa. Wśród węglowodanów obecnych w karmie nie znajdują się żadne zboża zawierające gluten. Karma jest lekkostrawna ze względu na wysoką jakość i biodostępność składników. Happy Dog Supreme w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla psów Wyprodukowana w Niemczech Różnorodne i zrównoważone składniki dla wsparcia ogólnego dobrego samopoczucia psa Zorientowana na naturalne potrzeby żywieniowe psa Happy Dog Natural Life Concept: wspomaga optymalną i zgodną z dobrostanem gatunku przemianę materii dzięki temu, że oparta jest na wartościowych, naturalnych produktach, których właściwości i składowe całościowo wspierają organizm psa: Jabłka: z naturalnym błonnikiem pokarmowym, zawierającym pektynę, dla optymalnego trawienia mit natürlichen Siemię lniane: z potrzebnymi do życia kwasami tłuszczowymi omega-3- i omega-6 dla zdrowej skóry i sierści Pierwiastki śladowe: z wysokimi biologicznymi właściwościami, wspierające przemianę materii Wybrane zioła: zawierają wartościowe olejki eteryczne wspomagające pracę żołądka i jelit Karmy dla psa Happy Dog są wytwarzane w rodzinnym zakładzie w Bawarii. W ich recepturze znajdziemy połączenie najlepszych i naturalnych składników. Surowce pochodzą od lokalnych rolników, dlatego osobiście odpowiadamy za ich pochodzenie oraz jakość. W naszych produktach wykorzystywane jest wyłącznie wartościowe białko, które połączone jest z cennymi ziołami. Happy Dog zawiera w sobie wszystko to, czego potrzebuje Twój pies. To karma, która pomaga utrzymać Twojego czworonoga w zdrowiu i witalności. Kup suchą karmę Happy Dog Supreme w korzystnym dwupaku! Więcej informacji o produktach znajdziesz, klikając w link: Happy Dog Supreme Zooplus.plПоскаржитись | 615 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 125 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 493 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, лосось, кролик, ягня, жир, картопля, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 224 zł
сухий корм, 11 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: борошно, білок ягняти, олія, бурякова пульпа, риба, трави, клас: суперпреміум
від 27 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 9 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: конина, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Sensible Africa
Ціни на Happy Dog Sensible Africa |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible Africa 0.3 кг | від 12 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Dog Sensible Africa 1 кг | від 30 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Sensible Africa 4 кг | від 109 zł | 3 пропозиції | ||
Happy Dog Sensible Africa 12.5 кг | від 280 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 249 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: риба (10% лосось), бурякова пульпа, білок і жир риби, злаки, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, кукурудза, рослинна клітковина, тваринні жири, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 267 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 255 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, кукурудза, жир, зародки кукурудзи, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 240 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: картопляні пластівці 43%, борошно качки 25%, жир, білок, цикорій, клас: суперпреміум
від 317 zł
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум