Корм для собак Happy Dog Soft Snack Neuseeland 100 g
Фото 3 |
Happy Dog Soft Snack Neuseeland 100 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Soft Snack Neuseeland 100 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog Happy Dog Miękki przysmak dla psa z jagnięciną 100 gHappy Dog Miękki Przysmak dla Psów z Jagnięciną 100g Miękka przekąska Nowa Zelandia w kształcie serca jest idealna do ulubionego dania lub jako mały posiłek pomiędzy nimi. Czysta jagnięcina i lekkostrawny ryż są wyjątkowo dobrze tolerowane, szczególnie przyjazne dla żołądka i jelit. Receptura... Bee.plПоскаржитись | 12 zł |
HAPPY DOG SoftSnack Nowa Zelandia 100 gSmaczna i wyjątkowo dobrze przyswajalna przekąska Soft Snack Nowa Zelandia z jagnięciną i ryżem jest idealna dla wrażliwych, ale także wybrednych psów średnich i dużych ras. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 9 zł |
Happy Dog Soft Snack Nowa Zelandia, przysmak dla psów dorosłych do 10 kg, | 12 zł |
Happy Dog Soft Snack Neuseeland Lamb 100 GSoft Snack Nowa Zelandia to miękka przekąska w kształcie serca jest idealna do ulubionego dania lub jako mały posiłek pomiędzy nimi. Czysta jagnięcina i lekk... EmpikПоскаржитись | 7 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 37 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 226 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 72 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 30 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 57 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 125 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина (91%), субпродукти, гліцерин (5%), орегано (4%), клас: суперпреміум
від 8 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та субпродукти (кролик), гліцерин, розмарин, клас: суперпреміум
від 10 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, продукти тваринного та рослинного (кролик 85%), розмарин 4%, клас: суперпреміум
від 10 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, субпродукти тваринного походження (курка), гліцерин, клас: суперпреміум
від 11 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, клас: суперпреміум
від 20 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.22 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: субпродукти, олії, жири, мінерали, джерело білка, крохмаль, клас: суперпреміум
від 33 zł
ласощі, снеки, 0.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індички, картопля, клас: суперпреміум
від 17 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: куряча печінка, картопля, борошно, куряче філе, ароматизатор, жир, клас: суперпреміум
від 14 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: лосось, вородослі, субпродукти, клас: суперпреміум
від 9 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для вибагливих, в составе: 95% курка (куряче м'ясо, печінка, серце, шия, шлунки), рис, бульйон, клас: преміум
від 9 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 95% індичка, горох, бульйон, колаген, клас: преміум