Корм для собак Happy Dog Sensible France 4 кг
Фото 14 |
Happy Dog Sensible France 4kg |
|
Sensible France розроблений спеціально для дорослих собак середніх та великих порід з урахуванням їх енергетичних потреб та спеціально підібраним розміром гранул.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Sensible France 4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog Supreme Sensible Francja - 4 kgPodróż po kulinarnej Francji – marzenie nie tylko wszystkich smakoszy wśród ludzi, lecz także prawdziwych smakoszy wśród czworonogów. Dzięki karmie Happy Dog Sensible France to marzenie Twojego psa wreszcie może się spełnić. Karma zawiera wyśmienitą kaczkę i rozpieszcza Twojego zwierzaka wyjątkowym smakiem. Receptura monobiałkowa nie zawiera zbóż i... щеglutenu, dzięki czemu jest szczególnie odpowiednia dla czworonożnych przyjaciół z wrażliwością żywieniową. Źródłem węglowodanów są lekkostrawne ziemniaki. Happy Dog Supreme Sensible Francja dostarcza także Twojemu czworonożnemu przyjacielowi cenne kwasy tłuszczowe omega, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie skóry i lśniącą sierść. Ta wyśmienita sucha karma nie zawiera cukru, soi ani sztucznych aromatów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że do miski Twojego zwierzaka trafi tylko to, co najlepsze. Happy Dog Supreme Sensible Francja w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla dorosłych psów od 11 kg. Idealna dla wrażliwych na składniki odżywcze czworonogów i alergików. Monobiałkowa: kaczka jako jedyne źródło białka zwierzęcego. Bez zbóż i glutenu: ziemniak jako strawne źródło węglowodanów. Skóra i sierść: cenne kwasy tłuszczowe omega mogą przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania skóry i pięknej sierści. Pierwiastki śladowe, witaminy i minerały: dodatki roślinne dostarczają ważnych substancji witalnych. Wysoka akceptacja: 100% smakowitości, nawet dla wybrednych psów. Polecana przez weterynarzy. Bez dodatku cukru i inżynierii genetycznej. Bez soi, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Wyprodukowana w Niemczech. Zooplus.plПоскаржитись | 123 zł |
HAPPY DOG Supreme Sensible France Kaczka 4 kgHappy Dog Sensible France opiera się na kompleksowej kompozycji ze smacznej kaczka i wybornych ziemniaków. Zbilansowana receptura zapewni Państwa czworonogowi wszystko to, czego potrzebuje. Pyszna kaczka dostarcza ważnych białek zwierzęcych – w 100% dostosowanych do potrzeb Państwa psa. Delikatne ziemniaki dostarczają Państwa pupilowi wystarczając... щеej energii do zabawy i szaleństw. Wartościowe niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 zapewniają piękną, błyszczącą sierść. Karma sucha Sensible France to zdrowe i pełnowartościow Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 90 zł |
HAPPY DOG Supreme Francja 4 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych, o masie ciała od 11 kg.Karma zawiera 23% białka kaczego, które jest dobrze stawne i przyswajalne. Źródłem węglowodanów w karmie są płatki ziemniaczane, a dodatkami jabłka czy drożdże dostarczające witamin i przeciwutleniac Fera.plПоскаржитись | 89 zł |
Happy Dog Supreme Francja 4KgSensible FranceWyślij swojego psa na kulinarną wycieczkęKompletna karma super premium Happy Dog Sensible France opiera się na holistycznej kompozycji smaczne... EmpikПоскаржитись | 92 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: яловичина, яловиче серце, легені, печінка, горло, рубець, мінерали, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, білок, олія, буряк, гідролізат печінки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопля, кінський білок, картопляний білок, олія, жом патоки, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 204 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: овочеві субпродукти, ягняти білок, борошно, кукурудза, рисовий білок, клас: суперпреміум
від 233 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 37 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 72 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 30 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Sensible France
Ціни на Happy Dog Sensible France |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible France 1 кг | від 27 zł | 2 пропозиції | ||
Happy Dog Sensible France 4 кг | від 89 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Sensible France 12.5 кг | від 212 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для кісток, в составе: м'ясо свійської птиці, лосось (6%), рис, овочі, злаки, вітаміни, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ячмінь, лосось, кролик, овочі, печінка, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 35%, домашня птиця 30%, горох, морква, риб'ячий жир, клас: суперпреміум