Karm dla psów Happy Dog Sensible France 4 kg
Zdjęcia 14 |
Happy Dog Sensible France 4kg |
|
Sensible France jest specjalnie opracowany dla dorosłych psów średnich i dużych ras, uwzględniając ich zapotrzebowanie energetyczne oraz specjalnie dobraną wielkość granulek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Sensible France 4 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Supreme Sensible Francja - 4 kgPodróż po kulinarnej Francji – marzenie nie tylko wszystkich smakoszy wśród ludzi, lecz także prawdziwych smakoszy wśród czworonogów. Dzięki karmie Happy Dog Sensible France to marzenie Twojego psa wreszcie może się spełnić. Karma zawiera wyśmienitą kaczkę i rozpieszcza Twojego zwierzaka wyjątkowym smakiem. Receptura monobiałkowa nie zawiera zbóż i... więcejglutenu, dzięki czemu jest szczególnie odpowiednia dla czworonożnych przyjaciół z wrażliwością żywieniową. Źródłem węglowodanów są lekkostrawne ziemniaki. Happy Dog Supreme Sensible Francja dostarcza także Twojemu czworonożnemu przyjacielowi cenne kwasy tłuszczowe omega, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie skóry i lśniącą sierść. Ta wyśmienita sucha karma nie zawiera cukru, soi ani sztucznych aromatów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że do miski Twojego zwierzaka trafi tylko to, co najlepsze. Happy Dog Supreme Sensible Francja w skrócie: Wysokiej jakości sucha karma dla dorosłych psów od 11 kg. Idealna dla wrażliwych na składniki odżywcze czworonogów i alergików. Monobiałkowa: kaczka jako jedyne źródło białka zwierzęcego. Bez zbóż i glutenu: ziemniak jako strawne źródło węglowodanów. Skóra i sierść: cenne kwasy tłuszczowe omega mogą przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania skóry i pięknej sierści. Pierwiastki śladowe, witaminy i minerały: dodatki roślinne dostarczają ważnych substancji witalnych. Wysoka akceptacja: 100% smakowitości, nawet dla wybrednych psów. Polecana przez weterynarzy. Bez dodatku cukru i inżynierii genetycznej. Bez soi, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Wyprodukowana w Niemczech. Zooplus.plZłóż skargę | 123 zł |
HAPPY DOG Supreme Sensible France Kaczka 4 kgHappy Dog Sensible France opiera się na kompleksowej kompozycji ze smacznej kaczka i wybornych ziemniaków. Zbilansowana receptura zapewni Państwa czworonogowi wszystko to, czego potrzebuje. Pyszna kaczka dostarcza ważnych białek zwierzęcych – w 100% dostosowanych do potrzeb Państwa psa. Delikatne ziemniaki dostarczają Państwa pupilowi wystarczając... więcejej energii do zabawy i szaleństw. Wartościowe niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 zapewniają piękną, błyszczącą sierść. Karma sucha Sensible France to zdrowe i pełnowartościow Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 90 zł |
HAPPY DOG Supreme Francja 4 kgPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych, o masie ciała od 11 kg.Karma zawiera 23% białka kaczego, które jest dobrze stawne i przyswajalne. Źródłem węglowodanów w karmie są płatki ziemniaczane, a dodatkami jabłka czy drożdże dostarczające witamin i przeciwutleniac Fera.plZłóż skargę | 89 zł |
Happy Dog Supreme Francja 4KgSensible FranceWyślij swojego psa na kulinarną wycieczkęKompletna karma super premium Happy Dog Sensible France opiera się na holistycznej kompozycji smaczne... EmpikZłóż skargę | 92 zł |
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 406 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: królik, łosoś, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mąka, białko jagnięce, masło, wysłodki buraczane, ryby, zioła, klasa: super premium
od 27 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: konina, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: produkty pochodzenia roślinnego, białko kacze (16,5%), klasa: premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 15 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: baranina, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso, produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (indyka), minerały, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 27 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko strusie, białko ziemniaczane, hydrolizowana wątroba, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: owies, mączka z łososia, białko królicze, jęczmień, kukurydza, ziemniaki, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Sensible France
Ceny na Happy Dog Sensible France |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Sensible France 1 kg | od 27 zł | 2 oferty | ||
Happy Dog Sensible France 4 kg | od 89 zł | 4 oferty | ||
Happy Dog Sensible France 12.5 kg | od 212 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, na kości, v sostave: mięso drobiowe, łosoś (6%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce (25%), ryż (25%), warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 94 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób 27,5%, jagnięcina 9%, ryż 26%, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 35%, drób 30%, groszek, marchew, olej rybny, klasa: super premium
od 99 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: batat, groszek, drób, małże nowozelandzkie, klasa: super premium