Karm dla psów Happy Dog Puppy 10 kg
Zdjęcia 4 |
Happy Dog Puppy 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Puppy 10 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog fit & vital Mini Puppy 10 kg 61202Małe, zoptymalizowane pod kątem ugryzienia krokiety
Zapewnia optymalny wzrost szczeniąt
Receptura bez pszenicy
od 1 do 12 Miesiąc Amazon.plZłóż skargę | 233 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Puppy - 10 kgSzczenięta mają szczególne wymagania żywieniowe w pierwszych miesiącach życia. Dostosowany do tego pokarm może wspierać optymalny rozwój i przyczynić się do istotnego startu w zdrowe życie. Happy Dog Supreme fit vital Puppy to sucha karma opracowana specjalnie dla szczeniąt od 1 do 6 miesiąca życia, o zbilansowanym składzie i pysznym smaku. Receptu... więcejra bez pszenicy zawiera różne źródła białka, a także inne wybrane składniki, takie jak małż nowozelandzki, składniki roślinne i minerały. Happy Dog Supreme fit vital Puppy jest produkowany w Niemczech według wysokich standardów jakości. Dobrze wiedzieć: Dzięki optymalnemu kształtowi krokiecików, dostosowanych do pyszczka szczeniąt, karma jest lekkostrawna i łatwa do pogryzienia. Happy Dog Supreme fit vital Puppy w skrócie: Opracowana sucha karma dla szczeniąt od 1.do 6. miesiąca życia. Optymalne odżywianie: wspiera harmonijny wzrost Szczególnie zrównoważona: zawiera kilka źródeł białka (drób, ryba, jagnięcina, jajko), wzbogacona o małża nowozelandzkieg Zooplus.plZłóż skargę | 200 zł |
HAPPY DOG supreme fit & vital Puppy 10 kg | 183 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Puppy - 2 x 10 kgSzczenięta mają szczególne wymagania żywieniowe w pierwszych miesiącach życia. Dostosowany do tego pokarm może wspierać optymalny rozwój i przyczynić się do istotnego startu w zdrowe życie. Happy Dog Supreme fit vital Puppy to sucha karma opracowana specjalnie dla szczeniąt od 1 do 6 miesiąca życia, o zbilansowanym składzie i pysznym smaku. Receptu... więcejra bez pszenicy zawiera różne źródła białka, a także inne wybrane składniki, takie jak małż nowozelandzki, składniki roślinne i minerały. Happy Dog Supreme fit vital Puppy jest produkowany w Niemczech według wysokich standardów jakości. Dobrze wiedzieć: Dzięki optymalnemu kształtowi krokiecików, dostosowanych do pyszczka szczeniąt, karma jest lekkostrawna i łatwa do pogryzienia. Happy Dog Supreme fit vital Puppy w skrócie: Opracowana sucha karma dla szczeniąt od 1.do 6. miesiąca życia. Optymalne odżywianie: wspiera harmonijny wzrost Szczególnie zrównoważona: zawiera kilka źródeł białka (drób, ryba, jagnięcina, jajko), wzbogacona o małża nowozelandzkieg Zooplus.plZłóż skargę | 393 zł |
Seria Happy Dog Fit&VitalPorównaj w tabeli →
od 168 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: białka zwierzęce, kukurydza, mąka, jęczmień, skwarki, hydrolizat wątroby, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, skwarki, tłuszcz, białko jagnięce, masło, zioła, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: białko drobiowe, mąka, białko jagnięce, tłuszcz drobiowy, wodorosty morskie, małże, klasa: super premium
od 179 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 124 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, czarna porzeczka, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 217 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 245 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso z kurczaka, białko, płatki zbożowe, skrobia, tłuszcz, jajko, jagody, zioła, klasa: super premium
od 245 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka, ziemniaki, białko, tłuszcz, dzikie jagody, zioła, olej, klasa: super premium