Karm dla psów Royal Canin Urinary S/O 7.5 kg
Zdjęcia 3 |
Royal Canin Urinary S/O 7.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Urinary S/O 7.5 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin VD Urinary S/O 7.5kg | 313 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Urinary S/O Dry 7.5 kgDieta URINARY S/O to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów stworzona, aby rozpuszczać kamienie struwitowe i zapobiegać ich... więcejponownemu powstawaniu. Electro.plZłóż skargę | 270 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Urinary S/O Dry 7.5 kgDieta URINARY S/O to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów stworzona, aby rozpuszczać kamienie struwitowe i zapobiegać ich... więcejponownemu powstawaniu.... Avans.plZłóż skargę | 270 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Urinary S/O - 7,5 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Dzięki zbilansowanemu składowi, karma Royal Canin Veterinary Canine Urinary S/O LP 18 może wspomagać układ moczowy dorosłych psów i ograniczać powstawanie kamieni struwitowych. Dietetyczna karma dla psów zawiera mniejszą ilość białek, ale za to wysokiej jakości i charakteryzuje się niską zawartością magnezu. Ponadto karma ma właściwości zakwaszające i rozrzedzające mocz, co utrudnia tworzenie się kamieni moczowych i kryształów. Karma Royal Canin Veterinary Canine Urinary S/O LP 18 została opracowana specjalnie w celu rozpuszczania kamieni struwitowych i zmniejszenia ryzyka ich ponownego powstawania. Dzięki kompletnej recepturze karma dietetyczna nadaje się do codziennego żywienia Twojego czworonoga. Royal Canin Veterinary Canine Urinary S/O LP 18 w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów rozpuszczająca kamienie struwitowe i ograniczająca nawroty kamicy struwitowej. Specjalna formuła: właściwości zakwaszające mocz, umiarkowana zawartość wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 230 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Urinary S/O 7,5 kgROYAL CANIN Urinary S/O wspiera zdrowie moczu Twojego psa Rozpuszczanie struwitu Mieszanka składników odżywczych zawarta w... więcejtej formule pomaga rozpuszczać kryształy i kamienie struwitowe, które mogą tworzyć się w pęcherzu. Niska wartość RSS Receptura ta ma niską wartość RSS (względna supersaturacja, względne przesycenie). Zmniejsza to stężenie jonów i zapobiega możliwemu tworzeniu się kamieni moczowych. Rozcieńczanie moczu Ta karma rozcieńcza mocz psa, utrudniając tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 200 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: wieprzowe i drobiowe, wątróbki wieprzowe i drobiowe, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko, gluten, minerały, tłuszcz, cykoria, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, do zębów, na nerki, na stawy, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, tłuszcze, gluten, ryż, białko, tłuszcz, błonnik, klasa: super premium
od 338 zł
mokra karma, 24 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
smakołyki, 0.09 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: gliceryna, woda, mąka, olej, klasa: super premium
od 311 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 347 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mąka ryżowa, tłuszcze zwierzęce, ryż, wątróbka drobiowa, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, wątróbka drobiowa, zboża, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Wskazania:
- Zapalenie pęcherza moczowego pochodzenia bakteryjnego
- Rozwiązanie struwitu
- Zapobieganie nawrotom kamicy moczowej wywołanej przez struwit i szczawian wapnia
- Ciąża, laktacja, wzrost
- Przewlekła niewydolność nerek, zaburzenia metaboliczne
- Zapalenie trzustki (w tym wcześniej przeniesione)
- Hiperlipidemia
- Niewydolność serca
- Przepisywanie leków powodujących zakwaszenie moczu
Przed podaniem preparatu Urinary Canine starszym zwierzętom należy upewnić się, że ich nerki funkcjonują prawidłowo.
Modyfikacje Royal Canin Urinary S/O
Ceny na Royal Canin Urinary S/O |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary S/O 2 kg | od 63 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 7.5 kg | od 200 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 14 kg | od 304 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 246 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 97 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium