Корм для собак Royal Canin Satiety Weight Management Dog 12 кг (39481200R0)
Закрити
Шапка
Royal Canin Satiety Weight Management Dog 12 kg 1.5 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Satiety Weight Management Dog 12 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Satiety Weight Management 12 kgRoyal Canin Veterinary Satiety Support Weight Management SAT 30' to specjalna karma dla psów zaprojektowana w celu pomocy w k... щеontrolowaniu wagi Twojego psa. SAT 30 spe?nia pe?ne wymagania od?ywcze Twojego pupila, jednocze?nie uwzgl?dniaj?c specyficzne potrzeby psów z nadwag? i oty?o?ci?, a tak?e tych z cukrzyc?, hiperlipidemi?, zaparciami lub kolitsem reaktywnym na b?onnik. Ta pyszna dieta jest bogata w bia?ko i b?onnik, co pomaga zachowa? mas? mi??niow? u Twojego psa i sprawia, ?e czuje si? syty podczas posi?ków. Ze wzgl?du na niski poziom energii Satiety Support Weight Management zawiera wszystkie witaminy i minera?y potrzebne dla twojego czworono?nego przyjaciela do unikni?cia powszechnych niedoborów wynikaj?cych ze spo?ywania diety o niskiej kaloryczno?ci. Co wi?cej ta starannie opracowana formu?a wzmacnia stawy twoich zwierz?t - typowy obszar problemowy u ci??szych psów - oraz zawiera EPA i DHA wspieraj?ce kwitn?cy uk?ad trawienny.Zalec Proshop.plПоскаржитись | 432 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Satiety Weight Management 12 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla psa ROYAL CANIN Veterinary Satiety Weight Management 12 kg, opracowana w celu zmniejszani... щеa nadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się niską koncentracją energii. Electro.plПоскаржитись | 400 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Satiety Weight Management 12 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla psa ROYAL CANIN Veterinary Satiety Weight Management 12 kg, opracowana w celu zmniejszani... щеa nadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się niską koncentracją energii.... Avans.plПоскаржитись | 400 zł |
Royal Canin Satiety Weight Management - sucha karma dla psa 12kg RCV3612Royal Canin Satiety Weight Management - sucha karma dla psów Royal Canin Satiety Weight Management - produkt od Royal Canin.... щеMarka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Satiety Weight Management jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. RC Satiety Weight Management jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z masą ciała. Ze względu na specjalnie dobrane składniki karma pomaga w bezpiecznym powrocie do prawidłowej wagi, a także pomaga zachować pożądaną masę po procesie odchudzania. Satiety Weight Management charakteryzuje się niską koncentracją energii. Co jednak istotne, zawiera również specjalnie dobraną mieszankę włókien. Dzięki temu pozwala zwierzętom zachować uczucie sytości pomiędzy posiłkami. Specjalnie opracowany kompleks substancji odżywczych dostarcza do organizmu psa wszystkich niezbędnych elementów. Dzięki temu pomimo niższej wartości energetycznej pies otrzymuje kompletny, zdrowy posiłek. Również istotny jest podwyższony poziom białka. Dzięki temu proces chudnięcia jest bezpieczny i chroniona jest masa mięśniowa. Ze względu na specjalnie dobrane składniki, karma pozwala utrzymać stały poziom cukru we krwi. Wspomaga to organizm w procesie odchudzania. Dzięki temu karmę mogą jeść również diabetycy. Inne produkty dla psów - Pies Główne cechy RC Satiety Weight Management niska koncentracja energii podniesiony poziom białka specjalna mieszanka włókien kontrolowane węglowodany. Zalety karmy RC Satiety Weight Management stymuluje zdrowy proces chudnięcia pomaga utrzymać pożądaną masę ciała chroni masę mięśniową zapewnia poczucie sytości podczas diety kontroluje poziom cukru we krwi odpowiednia dla diabetyków. Dostępne opakowania 6kg, 12kg Przed podaniem skonsultuj się z lekarzem weterynarii Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 375 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Satiety Weight Management - 12 kgKorzyści ze stosowania karmy Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management: Wspomaga redukcję masy ciała i utrzymanie idea... щеlnej wagi u psów. Niska wartość energetyczna ułatwia utratę wagi. Bogata w błonnik pokarmowy, zapewnia długotrwałe uczucie sytości i zapobiega „żebraniu o dokładkę”. Receptura bogata w białko sprzyja utrzymaniu mięśni podczas diety. Wysoki poziom akceptacji. Ogólne informacje o karmie Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management Karma dietetyczna Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management została opracowana w celu zmniejszenia nadwagi u psów i utrzymania ich idealnej wagi. Ma niską wartość energetyczną i jest bogata w błonnik pokarmowy, który zapewnia długotrwałe uczucie sytości i zapobiega wymuszaniu dokarmiania. Bogata w białko receptura wspomaga utrzymanie mięśni podczas diety. Karma ma wysoki poziom akceptacji u wielu psów. Jakość produktu gwarantują starannie dobrane składniki. Karma zawiera ważne składniki odżywcze, takie jak witamina D3, żelazo, jod, miedź i mangan. Składniki te przyczyniają się do zdrowia i witalności psa. Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management – Specyfikacja Specyfikacja Wartość Typ produktu sucha karma dietetyczna Odpowiednia dla dorosłych psów z nadwagą Dietetyczny cel żywieniowy utrata nadmiernej masy ciała Źródło białka mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego Źródło węglowodanów zboże Wartość energetyczna 2668 kcal/kg Sztuczne dodatki lub barwniki bez sztucznych dodatków i barwników Karmienie mieszane Royal Canin Veterinary Canine Satiety Weight Management Mousse Informacje ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas karmienia karmą dietetyczną należy regularnie odwiedzać lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Zooplus.plПоскаржитись | 335 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 241 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, кукурудза, рослинна клітковина, тваринні жири, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, кукурудзяне борошно, тваринні жири, кукурудзяна клейковина, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: кукурудза, білок птиці та свинини, борошно, пшениця, рослинні волокна, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: клітковина, м'ясо птиці, тапіока, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, клітковина, тапіока, протеїни, овочі, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: протеїни, злаки, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 338 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: білок птиці та свинини, кукурудза, глютен, борошно, ячмінь, рис, жири, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Свідчення:
Протипоказання:
- Ожиріння
- Надмірна вага
- Гіперліпідемія при надмірній вазі
- Цукровий діабет (при надмірній вазі)
- Вагітність, лактація, зростання
- Хронічні захворювання, при яких потрібно висококалорійне харчування
Модификації Royal Canin Satiety Weight Management Dog
Ціни на Royal Canin Satiety Weight Management Dog |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Satiety Weight Management Dog 1.5 кг | від 45 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Satiety Weight Management Dog 12 кг | від 277 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум