Ціни на Royal Canin Satiety Weight Management Dog 12 кг (39481200R0)
від 277 до 645 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 12; Вік: Вік: від 12 місяців; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: для активних собак; лікувальний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
1.5 кг12 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ROYAL CANIN Satiety Weight Management 12 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla psa ROYAL CANIN Veterinary Satiety Weight Management 12 kg, opracowana w celu z... щеmniejszania nadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się niską koncentracją energii. Electro.plПоскаржитись | 400 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Satiety Weight Management 12 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla psa ROYAL CANIN Veterinary Satiety Weight Management 12 kg, opracowana w celu z... щеmniejszania nadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się niską koncentracją energii.... Avans.plПоскаржитись | 400 zł |
Royal Canin Satiety Weight Management - sucha karma dla psa 12kg RCV3612Royal Canin Satiety Weight Management - sucha karma dla psów Royal Canin Satiety Weight Management - produkt od Roy... щеal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów RC Satiety Weight Management jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. RC Satiety Weight Management jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z masą ciała. Ze względu na specjalnie dobrane składniki karma pomaga w bezpiecznym powrocie do prawidłowej wagi, a także pomaga zachować pożądaną masę po procesie odchudzania. Satiety Weight Management charakteryzuje się niską koncentracją energii. Co jednak istotne, zawiera również specjalnie dobraną mieszankę włókien. Dzięki temu pozwala zwierzętom zachować uczucie sytości pomiędzy posiłkami. Specjalnie opracowany kompleks substancji odżywczych dostarcza do organizmu psa wszystkich niezbędnych elementów. Dzięki temu pomimo niższej wartości energetycznej pies otrzymuje kompletny, zdrowy posiłek. Również istotny jest podwyższony poziom białka. Dzięki temu proces chudnięcia jest bezpieczny i chroniona jest masa mięśniowa. Ze względu na specjalnie dobrane składniki, karma pozwala utrzymać stały poziom cukru we krwi. Wspomaga to organizm w procesie odchudzania. Dzięki temu karmę mogą jeść również diabetycy. Inne produkty dla psów - Pies Główne cechy RC Satiety Weight Management niska koncentracja energii podniesiony poziom białka specjalna mieszanka włókien kontrolowane węglowodany. Zalety karmy RC Satiety Weight Management stymuluje zdrowy proces chudnięcia pomaga utrzymać pożądaną masę ciała chroni masę mięśniową zapewnia poczucie sytości podczas diety kontroluje poziom cukru we krwi odpowiednia dla diabetyków. Dostępne opakowania 6kg, 12kg Przed podaniem skonsultuj się z lekarzem weterynarii Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 375 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Satiety Weight Management - 12 kgKorzyści ze stosowania karmy Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management: Wspomaga redukcję masy ciała i utrzy... щеmanie idealnej wagi u psów. Niska wartość energetyczna ułatwia utratę wagi. Bogata w błonnik pokarmowy, zapewnia długotrwałe uczucie sytości i zapobiega „żebraniu o dokładkę”. Receptura bogata w białko sprzyja utrzymaniu mięśni podczas diety. Wysoki poziom akceptacji. Ogólne informacje o karmie Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management Karma dietetyczna Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management została opracowana w celu zmniejszenia nadwagi u psów i utrzymania ich idealnej wagi. Ma niską wartość energetyczną i jest bogata w błonnik pokarmowy, który zapewnia długotrwałe uczucie sytości i zapobiega wymuszaniu dokarmiania. Bogata w białko receptura wspomaga utrzymanie mięśni podczas diety. Karma ma wysoki poziom akceptacji u wielu psów. Jakość produktu gwarantują starannie dobrane składniki. Karma zawiera ważne składniki odżywcze, takie jak witamina D3, żelazo, jod, miedź i mangan. Składniki te przyczyniają się do zdrowia i witalności psa. Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management – Specyfikacja Specyfikacja Wartość Typ produktu sucha karma dietetyczna Odpowiednia dla dorosłych psów z nadwagą Dietetyczny cel żywieniowy utrata nadmiernej masy ciała Źródło białka mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego Źródło węglowodanów zboże Wartość energetyczna 2668 kcal/kg Sztuczne dodatki lub barwniki bez sztucznych dodatków i barwników Karmienie mieszane Royal Canin Veterinary Canine Satiety Weight Management Mousse Informacje ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas karmienia karmą dietetyczną należy regularnie odwiedzać lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Zooplus.plПоскаржитись | 335 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Satiety Weight Management 12 kgROYAL CANIN® Satiety Weight Management dla zdrowej wagi u psów ROYAL CANIN® Satiety Weight Management to zbilansow... щеana i bogata w składniki odżywcze receptura opracowana specjalnie w celu wspierania zdrowego odchudzania i kontroli masy ciała u dorosłych psów z nadwagą. Skuteczna kontrola wagi: Zbilansowana formuła tej karmy została opracowana specjalnie w celu promowania zdrowego odchudzania u psów, z uwzględnieniem jednoczesnego zapobiegania przybieraniu na wadze. W badaniu przeprowadzonym przez Royal Canin, 97%¹ psów, które jadły karmę ROYAL CANIN® Satiety Weight Management przez trzy miesiące, straciło na wadze. Rzadsze domaganie się jedzenia Wysoka zawartość naturalnego błonnika sprawia, że psy czują się syte między posiłkami. W badaniu przeprowadzonym przez firmę Royal Canin w przypadku 83%2 psów odnotowano mniejsze dopominanie się jedzenia podczas utraty wagi. Utrzymanie masy mięśniowej Ta bogata w białko receptura pomaga utrzymać zdrową masę mięśniową podczas odchudzania. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby sprostać indywidualnym preferencjom wszystkich psów, ROYAL CANIN® Satiety Weight Management jest również dostępna jako karma mokra w postaci musu.* Karmienie mieszane polega na podawaniu karm różnych konsystencji. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 277 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Satiety Weight Management 12 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla psa ROYAL CANIN Veterinary Satiety Weight Management 12 kg, opracowana w celu z... щеmniejszania nadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się niską koncentracją energii.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 316 zł |
Royal Canin VD Dog Satiety Support 12 kg | 406 zł |
Royal Canin Karma Royal Canin VD Dog Satiety Support (12 kg )BEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: Brak danychBEZ LAKTOZY: TakBez soi: NieBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 374 zł |
ROYAL CANIN Dog satiety support weight management 12 kg sucha karma dietetDieta SATIETY SUPPORT WEIGHT MANAGEMENT to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, przeznaczona do zmniejszenia n... щеadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się niską koncentracją energii.Wskazan Fera.plПоскаржитись | 314 zł |
Royal, karma dla psów, Canin Veterinary Diet Canine Satiety Support WeightKarma sucha dla psa Royal Canin Veterinary Diet Canine Satiety Support Weight Menagement SAT30 12kg Specjalistyczna... щеkarma mokra dla dorosłych psów ras małych... EmpikПоскаржитись | 317 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Satiety Weight Management - 2 x 12 kgKorzyści ze stosowania karmy Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management: Wspomaga redukcję masy ciała i utrzy... щеmanie idealnej wagi u psów. Niska wartość energetyczna ułatwia utratę wagi. Bogata w błonnik pokarmowy, zapewnia długotrwałe uczucie sytości i zapobiega „żebraniu o dokładkę”. Receptura bogata w białko sprzyja utrzymaniu mięśni podczas diety. Wysoki poziom akceptacji. Ogólne informacje o karmie Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management Karma dietetyczna Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management została opracowana w celu zmniejszenia nadwagi u psów i utrzymania ich idealnej wagi. Ma niską wartość energetyczną i jest bogata w błonnik pokarmowy, który zapewnia długotrwałe uczucie sytości i zapobiega wymuszaniu dokarmiania. Bogata w białko receptura wspomaga utrzymanie mięśni podczas diety. Karma ma wysoki poziom akceptacji u wielu psów. Jakość produktu gwarantują starannie dobrane składniki. Karma zawiera ważne składniki odżywcze, takie jak witamina D3, żelazo, jod, miedź i mangan. Składniki te przyczyniają się do zdrowia i witalności psa. Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management – Specyfikacja Specyfikacja Wartość Typ produktu sucha karma dietetyczna Odpowiednia dla dorosłych psów z nadwagą Dietetyczny cel żywieniowy utrata nadmiernej masy ciała Źródło białka mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego Źródło węglowodanów zboże Wartość energetyczna 2668 kcal/kg Sztuczne dodatki lub barwniki bez sztucznych dodatków i barwników Karmienie mieszane Royal Canin Veterinary Canine Satiety Weight Management Mousse Informacje ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas karmienia karmą dietetyczną należy regularnie odwiedzać lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy natychmiast zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Zooplus.plПоскаржитись | 645 zł |
Dwupak Royal Canin Veterinary - Satiety Support - Weight Management SAT 30Porady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetyczn... щеej należy regularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Royal Canin Veterinary – karma specjalistyczna wspiera leczenie problemów układu moczowego, chorób nerek, chorób układu pokarmowego, otyłości oraz wielu innych przypadłości. Zdecydowanie zalecamy, aby przed rozpoczęciem podawania któregokolwiek z weterynaryjnych produktów Royal Canin skonsultować dietę, a następnie kontrolować jej przebieg z lekarzem weterynarii. Terapeutyczne karmy weterynaryjne są starannie opracowane, a ich stosowanie zaleca się po konsultacji z lekarzem weterynarii. Royal Canin zaleca skorzystać z porady weterynarza przed oraz w trakcie karmienia jakimkolwiek produktem z tej serii. Proszę zwrócić uwagę, że oferta dotyczy numeru 396712. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących pojedynczych produktów, wystarczy kliknąć poniżej: Royal Canin Veterinary – karma specjalistyczna Zooplus.plПоскаржитись | 645 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!