Karm dla psów Happy Dog Supreme Fit and Vital Light Calorie Control
Zdjęcia 3 |
Happy Dog Supreme Fit and Vital Light Calorie Control 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Supreme Fit and Vital Light Calorie Control
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Fit Vital Light Calorie Controle 12kg 60771 | 268 zł |
HAPPY DOG fit & vital Light Calorie Control 12 kgHappy Dog Fit & vital Light Calorie Control jest idealnie dostosowana do potrzeb psów, które potrzebują pokarmów o niskiej za... więcejwartości tłuszczu, aby utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Pyszna kompletna karma zawierająca tylko 7% tłuszczu i L-karnitynę dla przemiany materii, bazuje na unikalnej recepturze Happy Dog Natural Life Concept® i jest wyjątkowo sycąca dzięki wysokiej zawartości błonnika. Receptura o niskiej zawartości tłuszczu jest idealna dla psów, które potrzebują niskotłuszczowe Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 170 zł |
Happy Dog Light Calorie Control 12 kg Happy Dog Light Calorie Control 12,5 kg Opakowanie: 12. Erli.plZłóż skargę | 168 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Light - 2 x 12 kgKażdy, kto choć raz stosował dietę wie, że jeżeli nie będzie uważać, utracone kilogramy szybko powrócą. Dzieję się tak równie... więcejż w przypadku zwierząt, dlatego Happy Dog Supreme fit vital Light została stworzona, aby pomóc Twojemu czworonogowi utrzymać prawidłową wagę. Zawiera ona o 40% mniej tłuszczu, niż regularne karmy dla dorosłych psów. Sucha karma o zredukowanej ilości tłuszczu zawiera dużo wysokiej jakości i łatwo przyswajalnych białek - m. in. z jagnięciny, drobiu i ryb. Dodatkowym atutem karmy Happy Dog Supreme fit vital Light jest receptura bogata w błonnik, dzięki której Twój pies czuje się przyjemnie syty po każdym posiłku. Jej pyszny smak udowadnia, że mniej tłuszczu, nie oznacza mniej przyjemności z posiłku. Prezentowana karma została wyprodukowany w Niemczech, w Bawarii i odznacza się wyjątkową jakością. Happy Dog Supreme fit vital Light w skrócie: Sucha karma o zredukowanej ilości tłuszczu, dla psów średnich i dużych ras. Wspomaga kontrolę wagi: wspomaga utrzymanie idealnej wagi, nadaj się po podawania po przebytej diecie. 40% mniej tłuszczu: w porównaniu do tradycyjnych, suchych karm. Bogaty w błonnik: powoduje przyjemne uczucie sytości. Zrównoważona receptura: idealna jako karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów od 11 kg, bazująca na koncepcie Happy Dog Natural Life Concepts®, który może wspierać układ odpornościowy. Różnorodność białka zwierzęcego: zawiera białko z różnych źródeł - jagnięciny, ryby morskiej, drobiu i łososia. Bez pszenicy: przeznaczona dla wrażliwych psów z niestrawnościam Zooplus.plZłóż skargę | 418 zł |
HAPPY DOG Supreme Fit & Vital Light Calorie Control 12 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów wszystkich ras, które mają zbyt dużą masę ciała lub tendencję do tycia. Wspiera chudni... więcejęcie i utrzymanie już prawidłowej masy ciała.Receptura jest niskotłuszczowa Fera.plZłóż skargę | 170 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Happy Dog Fit&VitalPorównaj w tabeli →
od 175 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
od 168 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: białka zwierzęce, kukurydza, mąka, jęczmień, skwarki, hydrolizat wątroby, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, skwarki, tłuszcz, białko jagnięce, masło, zioła, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: białko drobiowe, mąka, białko jagnięce, tłuszcz drobiowy, wodorosty morskie, małże, klasa: super premium
od 179 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na kości, v sostave: drób, proso, ziemniaki, białka, warzywa, ryby, jajka, klasa: super premium
od 162 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: indyk 12%, białko z indyka 39%, tłuszcz, ziemniaki, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, ryż, zboża, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 222 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: zboża, białka, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 185 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 195 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium