Корм для собак Happy Dog Supreme Fit and Well Maxi Adult
Закрити
Шапка
Happy Dog Supreme Fit and Well Maxi Adult 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Supreme Fit and Well Maxi Adult
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Happy Dog Fit And Vital Maxi Adult 14KgHappy Dog Fit And Vital Maxi Adult 14 KG - Happy Dog Natural Life Concept® z naturalnych składników zawierająca nowozelandzki... щеe małże i jest doskonale dopasow... EmpikПоскаржитись | 207 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Maxi Adult - 2 x 14 kgDuży pies = duży apetyt. To własnie dlatego stworzyliśmy Happy Dog Supreme fit vital Maxi Adult. Duże chrupki są idealne dla... щеdorosłych psów o masie ciała powyżej 26 kg. Recepturę dostosowano do potrzeb żywieniowych psów o przeciętnej aktywności. Dzięki temu Twój pupil otrzyma wszystkie składniki odżywcze, które potrzebuje. Karma dla psów Happy Dog Supreme Fit Vital Maxi Adult zawiera wysokostrawne białka zwierzęce z różnych źródeł, takich jak jagnięcina, drób i łosoś, a także inne ważne składniki odżywcze i niezbędne substancje, jak minerały i witaminy. Brak pszenicy podwyższa tolerancję tej karmy wśród psów - pokarm idealny dla czworonożnych przyjaciół o wrażliwym brzuchu. Zawarte kwasy tłuszczowe omega-3 i -6 mogą wspierać zdrowie skóry oraz sierści. Produkt wyprodukowano w Bawarii, co jest gwarantem najwyżej jakości. Karma dla tych, którzy chcą dać swoim czworonożnym przyjaciołom to co najlepsze! Happy Dog Supreme fit vital Maxi Adult w skrócie: Sucha karma jakości premium dla dorosłych psów dużych ras. Idealna jako karma pełnoporocjowa dla psów od 26 kg o przeciętnym poziomie aktywności. Happy Dog Natural Life Concept®: dobrze przyswajalne produkty, bogate w składniki odżywcze i niezbędne substancje, idealne do wspierania motywacji, wytrzymałości i mobilności. Dobrze przyswajalne białko: zawiera białko zwierzęce z różnych źródeł, np. jagnięcina, ryba morska, drób, łosoś. Z dodatkiem małży nowozelandzkiej Zooplus.plПоскаржитись | 460 zł |
HAPPY DOG fit & vital Maxi Adult 14 kgZbilansowane i pyszne kompletne jedzenie oparte jest na unikalnej koncepcji Happy Dog Natural Life Concept® i jest wzbogacone... щеo cenne małże nowozelandzkie. Ważne kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 są dobre dla skóry i sierści. Lekkostrawna receptura jest idealna dla psów o normalnym poziomie aktywności od 26 kg. Jej zalety w skrócie: Duże krokiety Wspomaga stawy Bardzo dobrze przyswajalne białka bez stosowania inżynierii genetycznej 0% dodatku cukru receptura bez pszenicy Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 190 zł |
HAPPY DOG Supreme Fit & Vital Maxi Adult 14 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras dużych o masie ciała powyżej 26 kg, o normalnym zapotrzebowaniu energetycznym.R Fera.plПоскаржитись | 199 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Maxi Adult - 14 kgDuży pies = duży apetyt. To własnie dlatego stworzyliśmy Happy Dog Supreme fit vital Maxi Adult. Duże chrupki są idealne dla... щеdorosłych psów o masie ciała powyżej 26 kg. Recepturę dostosowano do potrzeb żywieniowych psów o przeciętnej aktywności. Dzięki temu Twój pupil otrzyma wszystkie składniki odżywcze, które potrzebuje. Karma dla psów Happy Dog Supreme Fit Vital Maxi Adult zawiera wysokostrawne białka zwierzęce z różnych źródeł, takich jak jagnięcina, drób i łosoś, a także inne ważne składniki odżywcze i niezbędne substancje, jak minerały i witaminy. Brak pszenicy podwyższa tolerancję tej karmy wśród psów - pokarm idealny dla czworonożnych Bitiba.plПоскаржитись | 234 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Happy Dog Fit&VitalПорівняти в таблиці →
від 190 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, лосось, риба, жир, ягня, яйце, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: тваринні білки, кукурудза, борошно, ячмінь, шкварки, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
від 174 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, борошно, шкварки, жир, білок ягняти, олія, трави, клас: суперпреміум
від 161 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для суглобів, в составе: білок птиці, борошно, ягняти білок, жир птиці, водорості, мідії, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 160 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 168 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: тваринні білки, кукурудза, борошно, ячмінь, шкварки, гідролізат печінки, клас: суперпреміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 218 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн курки 32%, м'ясо курки 5%, рис, кукурудза, олія, жир,, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, картопля, горох, крохмаль, яловичий білок, білок птиці, нут, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: качка, овес, пшоно, фрукти, овочі, клас: суперпреміум
від 151 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: лосось, рис, білок лосося, глютен, кукурудза, жир, м'якоть буряків, клас: суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці свіже 69%, м'ясо риби 7.9%, печінка 3%, рис, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум