Karm dla psów Happy Dog Supreme Fit and Well Maxi Adult
Zamknij
Menu
Happy Dog Supreme Fit and Well Maxi Adult 15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Supreme Fit and Well Maxi Adult
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Supreme fit & vital Maxi Adult - 2 x 14 kgDuży pies = duży apetyt. To własnie dlatego stworzyliśmy Happy Dog Supreme fit vital Maxi Adult. Duże chrupki są idealne dla... więcejdorosłych psów o masie ciała powyżej 26 kg. Recepturę dostosowano do potrzeb żywieniowych psów o przeciętnej aktywności. Dzięki temu Twój pupil otrzyma wszystkie składniki odżywcze, które potrzebuje. Karma dla psów Happy Dog Supreme Fit Vital Maxi Adult zawiera wysokostrawne białka zwierzęce z różnych źródeł, takich jak jagnięcina, drób i łosoś, a także inne ważne składniki odżywcze i niezbędne substancje, jak minerały i witaminy. Brak pszenicy podwyższa tolerancję tej karmy wśród psów - pokarm idealny dla czworonożnych przyjaciół o wrażliwym brzuchu. Zawarte kwasy tłuszczowe omega-3 i -6 mogą wspierać zdrowie skóry oraz sierści. Produkt wyprodukowano w Bawarii, co jest gwarantem najwyżej jakości. Karma dla tych, którzy chcą dać swoim czworonożnym przyjaciołom to co najlepsze! Happy Dog Supreme fit vital Maxi Adult w skrócie: Sucha karma jakości premium dla dorosłych psów dużych ras. Idealna jako karma pełnoporocjowa dla psów od 26 kg o przeciętnym poziomie aktywności. Happy Dog Natural Life Concept®: dobrze przyswajalne produkty, bogate w składniki odżywcze i niezbędne substancje, idealne do wspierania motywacji, wytrzymałości i mobilności. Dobrze przyswajalne białko: zawiera białko zwierzęce z różnych źródeł, np. jagnięcina, ryba morska, drób, łosoś. Z dodatkiem małży nowozelandzkiej Zooplus.plZłóż skargę | 460 zł |
HAPPY DOG fit & vital Maxi Adult 14 kgZbilansowane i pyszne kompletne jedzenie oparte jest na unikalnej koncepcji Happy Dog Natural Life Concept® i jest wzbogacone... więcejo cenne małże nowozelandzkie. Ważne kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 są dobre dla skóry i sierści. Lekkostrawna receptura jest idealna dla psów o normalnym poziomie aktywności od 26 kg. Jej zalety w skrócie: Duże krokiety Wspomaga stawy Bardzo dobrze przyswajalne białka bez stosowania inżynierii genetycznej 0% dodatku cukru receptura bez pszenicy Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 190 zł |
HAPPY DOG Supreme Fit & Vital Maxi Adult 14 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras dużych o masie ciała powyżej 26 kg, o normalnym zapotrzebowaniu energetycznym.R Fera.plZłóż skargę | 190 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Maxi Adult - 14 kgDuży pies = duży apetyt. To własnie dlatego stworzyliśmy Happy Dog Supreme fit vital Maxi Adult. Duże chrupki są idealne dla... więcejdorosłych psów o masie ciała powyżej 26 kg. Recepturę dostosowano do potrzeb żywieniowych psów o przeciętnej aktywności. Dzięki temu Twój pupil otrzyma wszystkie składniki odżywcze, które potrzebuje. Karma dla psów Happy Dog Supreme Fit Vital Maxi Adult zawiera wysokostrawne białka zwierzęce z różnych źródeł, takich jak jagnięcina, drób i łosoś, a także inne ważne składniki odżywcze i niezbędne substancje, jak minerały i witaminy. Brak pszenicy podwyższa tolerancję tej karmy wśród psów - pokarm idealny dla czworonożnych Bitiba.plZłóż skargę | 234 zł |
Happy Dog Fit And Vital Maxi Adult 14KgHappy Dog Fit And Vital Maxi Adult 14 KG - Happy Dog Natural Life Concept® z naturalnych składników zawierająca nowozelandzki... więceje małże i jest doskonale dopasow... EmpikZłóż skargę | 205 zł |
Happy Dog Supreme fit & vital Maxi Adult - 14 kgDuży pies = duży apetyt. To własnie dlatego stworzyliśmy Happy Dog Supreme fit vital Maxi Adult. Duże chrupki są idealne dla... więcejdorosłych psów o masie ciała powyżej 26 kg. Recepturę dostosowano do potrzeb żywieniowych psów o przeciętnej aktywności. Dzięki temu Twój pupil otrzyma wszystkie składniki odżywcze, które potrzebuje. Karma dla psów Happy Dog Supreme Fit Vital Maxi Adult zawiera wysokostrawne białka zwierzęce z różnych źródeł, takich jak jagnięcina, drób i łosoś, a także inne ważne składniki odżywcze i niezbędne substancje, jak minerały i witaminy. Brak pszenicy podwyższa tolerancję tej karmy wśród psów - pokarm idealny dla czworonożnych przyjaciół o wrażliwym brzuchu. Zawarte kwasy tłuszczowe omega-3 i -6 mogą wspierać zdrowie skóry oraz sierści. Produkt wyprodukowano w Bawarii, co jest gwarantem najwyżej jakości. Karma dla tych, którzy chcą dać swoim czworonożnym przyjaciołom to co najlepsze! Happy Dog Supreme fit vital Maxi Adult w skrócie: Sucha karma jakości premium dla dorosłych psów dużych ras. Idealna jako karma pełnoporocjowa dla psów od 26 kg o przeciętnym poziomie aktywności. Happy Dog Natural Life Concept®: dobrze przyswajalne produkty, bogate w składniki odżywcze i niezbędne substancje, idealne do wspierania motywacji, wytrzymałości i mobilności. Dobrze przyswajalne białko: zawiera białko zwierzęce z różnych źródeł, np. jagnięcina, ryba morska, drób, łosoś. Z dodatkiem małży nowozelandzkiej Zooplus.plZłóż skargę | 234 zł |
Seria Happy Dog Fit&VitalPorównaj w tabeli →
od 190 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, zboża, łosoś, ryby, tłuszcz, jagnięcina, jajko, klasa: super premium
od 168 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: białka zwierzęce, kukurydza, mąka, jęczmień, skwarki, hydrolizat wątroby, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, mąka, skwarki, tłuszcz, białko jagnięce, masło, zioła, klasa: super premium
od 161 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, v sostave: białko drobiowe, mąka, białko jagnięce, tłuszcz drobiowy, wodorosty morskie, małże, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 187 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, na stawy, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, v sostave: świeży drób 69%, mięso ryb 7,9%, wątroba 3%, ryż, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 165 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: suszony królik 36%, ryż 35%, owoce, olej z kurczaka i ryb, zioła, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: łosoś, ryż, białko z łososia, gluten, kukurydza, tłuszcz, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, owies, kasza jaglana, owoce, warzywa, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kukurydza, kurczak 25%, ryż, pulpa buraczana, kiełki kukurydzy, klasa: super premium
od 147 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, ziemniaki, kasza gryczana, jabłko, tymianek, tłuszcz z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 168 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: białka zwierzęce, kukurydza, mąka, jęczmień, skwarki, hydrolizat wątroby, klasa: super premium
od 203 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium