Karm dla psów Happy Dog Soft Snack India 6 szt.
Zdjęcia 4 |
Happy Dog Soft Snack India 6 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 30 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 37 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 115 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 111 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 72 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 225 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 30 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.8 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, białko ryżowe, płatki grochowe, olej, hydrolizowane białko, klasa: super premium
od 57 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, białko ryżowe, płatki grochowe, olej, hydrolizowane białko, klasa: super premium
od 125 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 493 zł
mokra karma, 24 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Soft Snack India
Ceny na Happy Dog Soft Snack India |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Soft Snack India 1 szt. | od 11 zł | 2 oferty | ||
Happy Dog Soft Snack India 3 szt. | od 30 zł | 1 oferta | ||
Happy Dog Soft Snack India 6 szt. | od 57 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 72 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 57 zł
smakołyki, przekąski, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, v sostave: 85% ryby, skrobia, chrząstka, jaja, dynia, gruszka, tymianek, kolendra, klasa: holistyczna
od 44 zł
smakołyki, kość, 9 szt., 0.54 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 9. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, hipoalergiczna
od 46 zł
smakołyki, suszki naturalne, 3 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, v sostave: skóra wołowa, filet z piersi kurczaka
od 44 zł
smakołyki, suszki naturalne, 100 szt., 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: rawhide
od 36 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś 77.9%
od 35 zł
smakołyki, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień
od 69 zł
smakołyki, suszki naturalne, 3 szt., 0.17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, v sostave: 95% mięso królicze, produkty roślinne, minerały
od 37 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień
od 41 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, do zębów, v sostave: kurczak, kaczka, jagnięcina, łosoś
od 34 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień
od 41 zł
smakołyki, suszki naturalne, 100 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: rawhide