Karm dla psów Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 kg
Zamknij
Menu
Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog Supreme Sensible Canada 11 kg 05210039 | 347 zł |
HAPPY DOG, Supreme Canada, 11 kgZawiera witaminy: Witamina B6, Witamina A, Witamina B12, Witamina B2, Witamina D3, Omega-3, Witamina E Rasa psa: Każda rasa T... więcejyp dozownika: Plastikowa torba W... EmpikZłóż skargę | 248 zł |
HAPPY DOG Supreme Sensible Canada 11 kgPrzygotuj swojego wymagającego smakosza dzięki wybornej kompozycji delikatnego łososia, pysznego królika i pożywnej jagnięcin... więcejy, wzbogaconej o bezglutenowe ziemniaki, które są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Łosoś jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, podczas gdy królik dostarcza wiele ważnych minerałów. Na podstawie unikalnego Happy Dog Natural Life Concept® omułek nowozelandzki wspiera stawy, cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 z oleju słonecznikowego i rzepakowego zapewniają lśniącą sierść. Bezzbożowa i smaczna receptura karmy Happy Dog Canada o lekko podwyższonej wartości energetycznej jest idealna dla dorosłych, aktywnych czworonogów o wadze od 11 kg. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 292 zł |
Sucha karma Karma Happy Dog Canada dla psów aktywnych 11 kg HAPPY DOG - HAPPY DOG Supreme Canada 11 kg Karma sucha odpowiednia dla psów aktywnych oraz wrażliwych o wyższym zapotrzeb... więcejowaniu na energię Na bazie łososia, królika i jagnięciny Bez drobiu - doskonała dla alergików Bezzbożowa i bezglutenowa receptura Wyjątkowo smakowita Wysoka zawartości białka i tłuszczu Również dla psów wrażliwych Przeznaczona dla dorosłych psów ras średnich i dużych Bez zbóż - najlepsza strawność! Dieta bezzbożowa jest najlepszym rozwiązaniem dla wrażliwych psów. Karma Happy Dog Canada została specjalnie zaprojektowana dla aktywnych oraz wrażliwych, dorosłych psów o wyższym zapotrzebowaniu na energię. Jest także polecana dla wrażliwych szczeniąt od 6 miesiąca życia. Canada, wyjątkowo smaczna, kompletna karma super premium, zawiera delikatnego łososia, pysznego królika i jagnięcinę oraz bezglutenowe ziemniaki. Ta ekskluzywna receptura uzupełniona jest przez unikalny Happy Dog Natural Life Concept® zawierający tylko naturalne składniki. Karma została wyprodukowana w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości. Skład: Ziemniak*, mączka z mięsa łososia (10 %), białko królicze* (10 %), białko jagnięce* (10 %), oleje i tłuszcze (9 %), białko ziemniaczane*, melasa buraczana* (bez cukru), białko hydrolizowane, wytłoki jabłkowe*, celuloza, jajo całe suszone, siemię lniane, żurawina*, drożdże*, algi morskie*, mięso małży* (0,1 %), drożdże* (wyciąg), ostropest plamisty, juka schidigera*, karczoch, mniszek, imbir, brzoza, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (zioła suszone razem 0,14 %) *) suszona/y/e Składniki analityczne: Białko surowe 25,0 %, tłuszcz surowy 14,0 %, włókna surowe 3,5 %, popiół surowy 8,0 %, wapń 1,55 %, fosfor 1,0 %, sód 0,35 %, kwasy tłuszczowe omega-6 3,0 %, kwasy tłuszczowe omega-3 0,3 % Dodatki: Witaminy / kg: Witamina A (3a672a) 15000 j. m., witamina D3 (3a671) 900 j. m. Pierwiastki śladowe / kg: żelazo (3b103) 70 mg, miedź (3b405) 13 mg, cynk (3b603) 85 mg, mangan (3b502) 16 mg jod (3b202) 1,6 mg, selen (3b801) 0,25 mg Regulator kwasowości/kg: Kwasek cytrynowy (1a330) 200 mg Przeciwutleniac Erli.plZłóż skargę | 226 zł |
HAPPY DOG Sensible Canada Karma sucha dla psów wrażliwych 11kg DARMOWA DOSHAPPY DOG Sensible Canada Karma sucha dla psów wrażliwych 11kg
- Z cennymi białkami zwierzęcymi (mięso, ryby i podrob... więcejy)
- Bez zbóż, bez glutenu
- Cenny małż nowozelandzki
- Dla aktywnych, wrażliwych psów
Dieta bezzbożowa jest najlepszą opcją dla wrażliwych psów. Happy Dog Canada została opracowana specjalnie dla aktywnych dorosłych psów o wyższym zapotrzebowaniu energetycznym.
Jest również idealna dla wrażliwych młodych psów od 6 miesiąca życia. Wyjątkow zoo24.plZłóż skargę | 243 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 205 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, białko ryżowe, płatki grochowe, olej, hydrolizowane białko, klasa: super premium
od 125 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 493 zł
mokra karma, 24 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 280 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, łosoś, królik, jagnięcina, tłuszcz, ziemniaki, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, klasa: super premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 103 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 224 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mąka, białko jagnięce, masło, wysłodki buraczane, ryby, zioła, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: konina, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 184 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: królik, łosoś, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Supreme Sensible Canada
Ceny na Happy Dog Supreme Sensible Canada |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Sensible Canada 1 kg | od 30 zł | 1 oferta | ||
Happy Dog Supreme Sensible Canada 4 kg | od 115 zł | 6 oferty | ||
Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 kg | od 225 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 197 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 167 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 294 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna