Корм для собак Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 0.3 кг
Закрити
Шапка
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 0.3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 0.3 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma sucha dla psa HAPPY DOG Supreme Sensible Nowa Zelandia, 300 gHappy Dog Supreme Sensible Nowa Zelandia - łatwa przyswajalność Nowa Zelandia jest znana z czystej natury, kryształowo przejrzystej wody, zawierającej niewie... EmpikПоскаржитись | 10 zł |
Happy Dog Supreme Sensible Nowa Zelandia - 300 gNawet wrażliwe żywieniowo psy dostają swoje pieniądze: sucha karma dla psów Happy Dog Supreme Sensible New Zealand punktuje dobrze tolerowaną kompozycją lekkostrawnych składników. Karma dla psów nie zawiera pszenicy a jej jedyne źródło białka zwierzęcego to jagnięcina, co przyczynia się do zapewnienia gatunkowo odpowiedniej diety z niskim ryzykiem... щеalergii. Happy Dog Supreme Sensible New Zealand przygotowana jest z ryżem oraz wybranymi warzywami i ziołami. Całości receptury dopełnia nowozelandzki małż zielonowargowy i siemię lniane, które są źródłem kwasów tłuszczowych omega. Dzięki swojej pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 14 zł |
Happy Dog Mini Nowa Zelandia Jagnięcina / Neuseeland Lamb | 12 zł |
Happy Dog Supreme Sensible Nowa Zelandia - 2 x 300 gNawet wrażliwe żywieniowo psy dostają swoje pieniądze: sucha karma dla psów Happy Dog Supreme Sensible New Zealand punktuje dobrze tolerowaną kompozycją lekkostrawnych składników. Karma dla psów nie zawiera pszenicy a jej jedyne źródło białka zwierzęcego to jagnięcina, co przyczynia się do zapewnienia gatunkowo odpowiedniej diety z niskim ryzykiem... щеalergii. Happy Dog Supreme Sensible New Zealand przygotowana jest z ryżem oraz wybranymi warzywami i ziołami. Całości receptury dopełnia nowozelandzki małż zielonowargowy i siemię lniane, które są źródłem kwasów tłuszczowych omega. Dzięki swojej pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 25 zł |
Серія Happy Dog SensibleПорівняти в таблиці →
від 225 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 111 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 72 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: лосось, кролик, клас: преміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: білок з м'яса качки, каштан, крохмаль, жир, бурякова пульпа, риба, клас: суперпреміум
від 30 zł
ласощі, снеки, 3 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 100 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2.8 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 57 zł
ласощі, снеки, 6 шт, 0.1 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, похідні рослинного походження, куркума, рисовий білок, клас: преміум
від 205 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, морська риба 18%, картопля, олії, трави, клас: суперпреміум
від 178 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, рисовий білок, горохові пластівці, олія, гідролізований білок, клас: суперпреміум
від 125 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 493 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 48%, м'ясо страуса 18%, картопля, олії, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці, лосось, кролик, ягня, жир, картопля, клас: суперпреміум
Модификації Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland
Ціни на Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 0.3 кг | від 10 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 1 кг | від 22 zł | 4 пропозиції | ||
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 4 кг | від 82 zł | 5 пропозицій | ||
Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland 12.5 кг | від 202 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, злаки, печінка, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягнятина, рис, кукурудза, жир птиці, кукурудзяний глютен, ячмінь, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, горох, тріска, м'ясо індички, яловичий білок, амарант, боби, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, картопля, білок птиці, горох, куряча печінка, олія, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки, пластівці, білок оселедця, крохмаль, жир пташиний, лісові ягоди, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, курка, картопля, борошно, білок, крохмаль, жом буряків, трави, клас: суперпреміум