Karm dla psów Happy Dog Soft Snack France 100 g
Zdjęcia 3 | od 11 do 12 zł dodaj do listymoje listy |
Happy Dog Soft Snack France 100 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Soft Snack France 100 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Happy Dog SoftSnack France 100 g 60686Karma uzupełniająca dla dorosłych psów
Pyszna miękka przekąska do nagrody
Receptura bez pszenicy, bez dodatku cukru, tylko źródło białka zwierzęcego (kaczka)
Kraj pochodzenia: Niemcy Amazon.plZłóż skargę | 12 zł |
Happy Dog Happy Dog France miękki przysmak dla psa z kaczką 100 gHappy Dog Miękki Przysmak dla Psów z Kaczką 100g Rozpieszczające przekąski w kształcie serca są dostępne w sześciu pysznych odmianach dla średnich i dużych psów. Dzięki miękkim przysmakom możesz nagrodzić ukochaną podczas treningu lub w międzyczasie. Niezależny test społeczności FutterTester.de,... Bee.plZłóż skargę | 11 zł |
Happy Dog Soft Snack Francja, przysmak dla psów dorosłych, kaczka, 100g, s | 11 zł |
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 73 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: konina, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jęczmień, łosoś, królik, warzywa, wątroba, owoce, jajka, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: produkty pochodzenia roślinnego, białko kacze (16,5%), klasa: premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 15 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: baranina, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 12 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso, produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (indyka), minerały, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 27 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko strusie, białko ziemniaczane, hydrolizowana wątroba, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: owies, mączka z łososia, białko królicze, jęczmień, kukurydza, ziemniaki, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 203 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na serce, v sostave: ryż, białko wieprzowe, białko ryżowe, tłuszcz, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla wybrednych, v sostave: podroby, białko kacze, hydrolizowana wątroba, olej, sól, klasa: super premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko strusie, białko ziemniaczane, hydrolizowana wątroba, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: do zębów, v sostave: kurczak 80%, roślinne ekstrakty białkowe, zboża, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, klasa: super premium
od 10 zł
smakołyki, pałeczki, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso, produkty zwierzęce i roślinne (królik 24%), jabłko 3,6%, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 12 zł
smakołyki, pałeczki, 0.16 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, v sostave: ptak, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, pałeczki, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk 86%, warzywa 4%, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty zwierzęce i roślinne (wołowina 93%), klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż z kurczaka, klasa: super premium
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i produkty zwierzęce 96% (kaczka 14%), klasa: super premium
od 12 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 55% jagnięcina, 20% drób, produkty roślinne, klasa: super premium