Karm dla psów Happy Dog Supreme Sensible Canada 4 kg
Happy Dog Supreme Sensible Canada 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Happy Dog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Happy Dog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Happy Dog Supreme Sensible Canada 4 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAPPY DOG Supreme Sensible Canada 4 kgJeśli Państwa pies często się drapie lub ma problemy skórne, mogą to być pierwsze oznaki alergii. Jeśli dolegliwości nasilają się podczas podawania karmy ze zbożami, należy przede wszystkim udać się do weterynarza i w razie potrzeby zmienić pokarm na bezzbożowy. U psów wrażliwych dieta bezzbożowa jest najlepszym rozwiązaniem. Karma Happy Dog Cana... więcejda została opracowana specjalnie z myślą o aktywnych, dorosłych psach o lekko podwyższonym zapotrzebowaniu na energię. Jest odpowiednia także dla wrażliwych młodych psów od 6. miesiąca życia. Niezwykle smaczna kompletna karma typu super premium marki Canada zawiera delikatnego łososia, pysznego królika i jagnięcinę oraz ziemniaki, które nie zawierają glutenu. Wszystko to zostało przyrządzone według wyjątkowej receptury Happy Dog Natural Life Concept® z wykorzystaniem jedynie naturalnych produktów. – Wyjątkowy smak. Happy Dog Natural Life Concept®: Podstawą zdrowej psiej diety jest nie tylko świeże mięso. Aby jak najlepiej wspomagać przemianę materii u zwierząt, niezastąpione są produkty naturalne o właściwościach zdrowotnych. Są to: Wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 115 zł |
Happy Dog Supreme Canada - 4 kg | 126 zł |
HAPPY DOG Supreme Canada 4 kgHAPPY DOG Supreme Canada 4 kg
Bozzbożowa, sucha karma dla dorosłych psów z wyższym zapotrzebowanie Fera.plZłóż skargę | 114 zł |
Happy Dog Supreme Canada 4kg | 125 zł |
Seria Happy Dog SensiblePorównaj w tabeli →
od 31 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane, białko, olej, burak, hydrolizat wątroby, witaminy, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: białko ziemniaczane, białko końskie, białko ziemniaczane, masło, miazga melasowa, klasa: super premium
od 114 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 7 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: podroby, białko jagnięce, mąka, kukurydza, białko ryżowe, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 37 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 72 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: łosoś, królik, klasa: premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 0.3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: białko kacze, kasztan, skrobia, tłuszcz, wysłodki buraczane, ryby, klasa: super premium
od 30 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, ryby morskie 18%, ziemniaki, oleje, zioła, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.8 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, białko ryżowe, płatki grochowe, olej, hydrolizowane białko, klasa: super premium
od 57 zł
smakołyki, przekąski, 6 szt., 0.1 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, pochodne roślinne, kurkuma, białko ryżowe, klasa: premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Happy Dog Supreme Sensible Canada
Ceny na Happy Dog Supreme Sensible Canada |
---|---|---|---|---|
Happy Dog Supreme Sensible Canada 1 kg | od 31 zł | 4 oferty | ||
Happy Dog Supreme Sensible Canada 4 kg | od 114 zł | 4 oferty | ||
Happy Dog Supreme Sensible Canada 12.5 kg | od 229 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 264 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 134 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 162 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, v sostave: łosoś 25%, indyk 20%, groszek 18%, tłuszcz, jajka, jabłka, klasa: holistyczna