Karm dla psów Brit Premium Junior M 3 kg
Brit Premium Junior M 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Junior M 3 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgBRIT PREMIUM BY NATURE Karma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-12 mies.) średnich ras (10-25 kg). Można podawać w po... więcejstaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Electro.plZłóż skargę | 39 zł |
Brit Premium By Nature Junior M - sucha karma dla szczeniaka 3kg BP33Brit Premium By Nature Junior M - karma sucha dla szczeniaków i młodych psów, ras średnich Marka Brit została stworzona w 199... więcej4 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Junior M, karmę dla szczeniaków i psów do 12 miesiąca życia. Junior M - Kurczak dla średnich juniorów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Junior M. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich młodych psów ras średnich, które w dorosłości ważyć będą między 10kg, a 25kg . Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 50% o lekkie mięso kurczaka, Junior M sprawdza się bardzo dobrze u młodych psów i szczeniaków, które szybko zyskują na wadze. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 30 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgBRIT PREMIUM BY NATURE Karma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-12 mies.) średnich ras (10-25 kg). Można podawać w po... więcejstaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia.... Avans.plZłóż skargę | 39 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgBRIT PREMIUM BY NATURE Karma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-12 mies.) średnich ras (10-25 kg). Można podawać w po... więcejstaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 39 zł |
Brit Premium Pies 3kg Junior MBRIT PREMIUM BY NATURE z kurczakiem przeznaczona dla juniorów (1-12 miesięcy) średnich ras (10-25 kg).
Jest to karma pełna s... więcejkładników, które mają na celu zadbanie o zdrowy rozwój szkieletu, stawów i zębów, optymalny wzrost masy ciała i mięśni oraz poprawa odporności i kondycji. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 63 zł |
BRIT Premium By Nature Junior Medium M Chicken 3 kgKarma pełnoporcjowa z kurczakiem dla szczeniąt średnich ras (waga psa dorosłego 10-25 kg), w wieku od 1 do 12 miesięcy.
Karma... więcejzawiera starannie dobrane i wyselekcjonowan Fera.plZłóż skargę | 39 zł |
Karma sucha dla psa BRIT Premium By Nature Junior Medium M, 3 kgkarma zawiera owies zamiast ryżu obniżona zawartość pszenicy i kukurydzy naturalne, owocowe dodatki – wzmacniają odporność ps... więceja apetyczna karma na bazie kurcz... EmpikZłóż skargę | 42 zł |
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 32% (4% wołowina), warzywa 4%, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 27 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby 28%, 4% łosoś, 4% pstrąg, premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 31 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na kości, v sostave: kurczak (41%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Junior M
Ceny na Brit Premium Junior M |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Junior M 1 kg | od 13 zł | 9 oferty | ||
Brit Premium Junior M 3 kg | od 30 zł | 7 oferty | ||
Brit Premium Junior M 15 kg | od 120 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: owieczka, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ziemniaki, groszek, słodkie ziemniaki, klasa: premium
od 25 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 35 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na kości, v sostave: mięso i przetwory mięsne 38%, warzywa, oleje, tłuszcze, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczaka), zboża, klasa: premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na kości, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na kości, v sostave: ryby, groch, ziemniaki, tłuszcz, ziemniaki, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka, mleko, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium