Karm dla psów Brit Premium Junior M 15 kg
Brit Premium Junior M 15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Junior M 15 kg
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Premium by Nature Junior M 15 kgKompletna formu?a kurczaka dla szczeni?t (1-12 miesi?cy) ?rednich ras (10-25 kg). Zdrowy rozwój struktury, ko?ci, stawów i z?... więcejbów Wspiera odporno?? i kondycj? Optymalny wzrost mi??ni i cia?a pó? torby kurczaka lepszy smak i strawno?? kolagen, zielone ma??e muszlowe i skorupiaki dla stawów i chrz?stek wysoki poziom omega-3 dla zdrowego serca, skóry oraz l?ni?cej sier?ci owoce oraz zio?a na lepsze trawienie oraz odporno?? Proshop.plZłóż skargę | 210 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 15 kgBRIT Premium By Nature to karma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-12 mies.) średnich ras (10-25 kg), która dostarczy... więcejTwojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Electro.plZłóż skargę | 154 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Junior Medium M, 15kgKarma sucha dla psa Brit Premium By Nature Junior Medium M 15kg Naturalna karma dla szczeniąt i matek karmiących, średnich ra... więcejs od 10 do 25kg, z obniżoną zawa... EmpikZłóż skargę | 144 zł |
Karma Brit Premium By Nature Junior M (15 kg )Specyfikacja Waga produktu 15 kg Rasa psa Każda rasa Wiek zwierzęcia Szczenięta Zawiera witaminy Wita... więcejmina D3 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina A Zawartość cynku 90 mg/kg Zawartość manganu 16 mg/kg Zawartość wilgoci 10% Wapń 1,4% Zawartość żelaza 80 mg/kg Zawartość miedzi 15 mg/kg Popiół surowy 6,8% Fosfor 1% Kwasy tłuszczowe omega-3 0,25% Włókna surowe 2% Białko 31% Zawartość tłuszczu 18% Szerokość 550mm Długość 380mm Wysokość 150mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 187 zł |
Brit Premium By Nature Junior M - sucha karma dla szczeniaka 15kg BP315Brit Premium By Nature Junior M - karma sucha dla szczeniaków i młodych psów, ras średnich Marka Brit została stworzona w 199... więcej4 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Junior M, karmę dla szczeniaków i psów do 12 miesiąca życia. Junior M - Kurczak dla średnich juniorów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Junior M. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich młodych psów ras średnich, które w dorosłości ważyć będą między 10kg, a 25kg . Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 50% o lekkie mięso kurczaka, Junior M sprawdza się bardzo dobrze u młodych psów i szczeniaków, które szybko zyskują na wadze. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 128 zł |
pokaż 19 ofert
Seria Brit Premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 127 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 126 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 22 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 22 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 116 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 19 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 27 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, opieka dentystyczna, v sostave: suszony kurczak 38%, ryż, tłuszcz z kurczaka, premium
od 18 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i podroby, ekstrakty białkowe, rast. początek, premium
od 69 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 9 zł
przysmaki, pałeczki, 0.01 kg, 3 szt., wiek: dorosłe, v sostave: mięso, podroby, drożdże, minerały
Modyfikacje Brit Premium Junior M
Ceny na Brit Premium Junior M |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Junior M 1 kg | od 13 zł | 9 oferty | ||
Brit Premium Junior M 3 kg | od 30 zł | 11 oferty | ||
Brit Premium Junior M 15 kg | od 128 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 154 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: owieczka, klasa: premium
od 60 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na kości, v sostave: kurczak, indyk, ryż, kukurydza, tłuszcz, klasa: premium
od 181 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, v sostave: białko drobiowe, mięso z kurczaka, ryż, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, klasa: premium
od 167 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na stawy, v sostave: wieprzowina 26%, ryż, tłuszcz, groszek, wołowina 4%, białko zwierzęce, pulpa buraczana, klasa: premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, indyk, ziemniaki, groszek, tłuszcz, klasa: premium
od 180 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na kości, v sostave: ryby, groch, ziemniaki, tłuszcz, ziemniaki, wysłodki buraczane, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 144 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na stawy, v sostave: kurczak 26%, ryż, tłuszcz 9%, wołowina 7%, groszek, białko zwierzęce 4,5%, klasa: premium