Корм для собак Brit Premium Sausage Chicken/Rabbit 800 g
Brit Premium Sausage Chicken/Rabbit 800 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Sausage Chicken/Rabbit 800 g
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium By Nature Sausage Chicken & Rabbit Kurczak Królik 800 g 85956 | 11 zł |
BRIT Sausage Pełnoporcjowa karma wilgotna dorosłych PSÓW kurczak królik 80BRIT PREMIUM SAUSAGE kiełbasa dla psa z kurczakiem i królikiem 800g
oferuje pełnoporcjową pyszność dla dorosłego psa.... щеZrównoważony posiłek stanowi kluczową kwestię dla właściwego rozwoju każdego czworonoga. Dlatego też została stworzona mokra karma dla psa Brit Sausage Chicken & Rabbit, która rewolucjonizuje codzienną dietę Twojego pupila, umożliwiając mu odkrywanie nowych, apetycznych smaków.
Nie pozwól, aby smakowite kiełbaski Brit umknęły uwadze Twojego psa!
SKŁAD: kurczak 85% (mięso kurczaka, wątróbka, serca, szyjki, żołądki), królik (10%), ryż (3,6%), bulion (0,9%), kolagen(0,5%).
SKŁADNIKI ODŻYWCZE: białko surowe 12%, zawartość tłuszczu 9,5%, wilgotność 68%, popiół surowy 5%, włókno surowe 0,4%.
DODATKI DIETETYCZNE w 1 kg: witamina D3(E671) 250 j.m., witamina E(3a700) 100mg, cynk (3b606)12mg, żelazo(E1) 10mg, mangan(E5) 2mg, jod (3b201) 0,7mg, miedź(E4)0,5mg, biotyna(3a880) 0,2mg. zoo24.plПоскаржитись | 9 zł |
Brit Premium Sausage Chicken & Rabbit 800g | 18 zł |
Kurczak z królikiem BRIT Sausage Chicken & Rabbit, 800 gBrit Sausage Chicken & Rabbit to pełnoporcjowy posiłek. Jest idealnym dodatkiem do suchej karmy czy gotowanego mięsa. Karmiąc... щеbatonami w celu poprawy smakowi... EmpikПоскаржитись | 8 zł |
Brit Premium Sausage Chicken & Rabbit 800g | 11 zł |
BRIT - Care sausage chicken/rabbit - kiełbasa z kurczakiem i królikiem pie | 9 zł |
Brit Premium Sausage Chicken & Rabbit 800g | 11 zł |
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 32% (4% яловичини), овочі 4%, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 11 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 33% курка, 8% серце, тельбухи, 2% горохова мука, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти 28%, 4% лосось, 4% форель, преміум
від 79 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка (41 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для вибагливих, в составе: 95% курка (куряче м'ясо, печінка, серце, шия, шлунки), рис, бульйон, клас: преміум
від 8 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: 85% курка, 10% баранина, 3.5% рис, 1% бульйон, 0.5% колаген, клас: преміум
від 9 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 95% індичка, горох, бульйон, колаген, клас: преміум
від 9 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: 87% курка, 8% біла риба, 3.6% рис, 0.9% бульйон, 0.5% колаген, клас: преміум
від 11 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо і субпродукти-95% (курятина 50%), рис 4.1%, злаки, клас: преміум
від 90 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: 87% курка, 8% оленина, рис, бульйон, колаген, клас: преміум
від 33 zł
ласощі, снеки, 0.6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індички, картопля, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум