Корм для собак Brit Premium Junior M 15 кг
Brit Premium Junior M 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Junior M 15 кг
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium by Nature Junior M 15 kgKompletna formu?a kurczaka dla szczeni?t (1-12 miesi?cy) ?rednich ras (10-25 kg). Zdrowy rozwój struktury, ko?ci, stawów i z?... щеbów Wspiera odporno?? i kondycj? Optymalny wzrost mi??ni i cia?a pó? torby kurczaka lepszy smak i strawno?? kolagen, zielone ma??e muszlowe i skorupiaki dla stawów i chrz?stek wysoki poziom omega-3 dla zdrowego serca, skóry oraz l?ni?cej sier?ci owoce oraz zio?a na lepsze trawienie oraz odporno?? Proshop.plПоскаржитись | 210 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 15 kgBRIT Premium By Nature to karma pełnoporcjowa z kurczakiem dla juniorów (1-12 mies.) średnich ras (10-25 kg), która dostarczy... щеTwojemu pupilowi niezbędnych witamin oraz mikroelementów i zapewni mu prawidłowy rozwój. Electro.plПоскаржитись | 154 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Junior Medium M, 15kgKarma sucha dla psa Brit Premium By Nature Junior Medium M 15kg Naturalna karma dla szczeniąt i matek karmiących, średnich ra... щеs od 10 do 25kg, z obniżoną zawa... EmpikПоскаржитись | 144 zł |
Karma Brit Premium By Nature Junior M (15 kg )Specyfikacja Waga produktu 15 kg Rasa psa Każda rasa Wiek zwierzęcia Szczenięta Zawiera witaminy Wita... щеmina D3 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina A Zawartość cynku 90 mg/kg Zawartość manganu 16 mg/kg Zawartość wilgoci 10% Wapń 1,4% Zawartość żelaza 80 mg/kg Zawartość miedzi 15 mg/kg Popiół surowy 6,8% Fosfor 1% Kwasy tłuszczowe omega-3 0,25% Włókna surowe 2% Białko 31% Zawartość tłuszczu 18% Szerokość 550mm Długość 380mm Wysokość 150mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 187 zł |
Brit Premium By Nature Junior M - sucha karma dla szczeniaka 15kg BP315Brit Premium By Nature Junior M - karma sucha dla szczeniaków i młodych psów, ras średnich Marka Brit została stworzona w 199... ще4 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Junior M, karmę dla szczeniaków i psów do 12 miesiąca życia. Junior M - Kurczak dla średnich juniorów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Junior M. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich młodych psów ras średnich, które w dorosłości ważyć będą między 10kg, a 25kg . Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 50% o lekkie mięso kurczaka, Junior M sprawdza się bardzo dobrze u młodych psów i szczeniaków, które szybko zyskują na wadze. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 128 zł |
ще 19 пропозицій
Серія Brit Premium
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 127 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 66 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 22 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 116 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 126 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% філе тунця і рибні субпродукти, преміум
від 52 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 147 zł
вологий корм, 0.2 кг, 6 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 20% печінка, тельбухи, 2% горохове борошно, преміум
Модификації Brit Premium Junior M
Ціни на Brit Premium Junior M |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Junior M 1 кг | від 13 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Premium Junior M 3 кг | від 30 zł | 11 пропозицій | ||
Brit Premium Junior M 15 кг | від 128 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 154 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, клас: преміум
від 60 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курка, індичка, рис, кукурудза, жир, клас: преміум
від 181 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: пташиний білок, куряче м'ясо, рис, кукурудза, жир, жом буряків, клас: преміум
від 167 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для суглобів, в составе: свинина 26%, рис, жир, горох, яловичина 4%, тваринний білок, жом буряків, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, індичка, картопля, горох, жир, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для кісток, в составе: риби, горох, картопля, жир, картопля, жом буряків, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 144 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для суглобів, в составе: курка 26%, рис, жир 9%, яловичина 7%, горох, тваринний білок 4.5%, клас: преміум