Корм для собак Brit Premium Junior L 3 кг
Brit Premium Junior L 3 kg 3 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Junior L 3 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość d... щеobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia. Optymalny wzrost masy ciała i mięśni. Poprawa odporności i kondycji. Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca. Electro.plПоскаржитись | 41 zł |
Brit Premium Pies 3kg Junior LBRIT PREMIUM BY NATURE z kurczakiem przeznaczona dla juniorów (1-30 mies.) bardzo dużych ras (45-90 kg).
Jest to karma peł... щеna składników, które mają na celu zadbanie o zdrowy rozwój szkieletu, stawów i zębów, optymalny wzrost masy ciała i mięśni oraz poprawa odporności i kondycji. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 65 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość d... щеobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia. Optymalny wzrost masy ciała i mięśni. Poprawa odporności i kondycji. Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca.... Avans.plПоскаржитись | 41 zł |
Brit Premium By Nature Junior L - sucha karma dla szczeniaka 3kg BP23Brit Premium By Nature Junior L - karma sucha dla szczeniaków i młodych psów, ras dużych Marka Brit została stworzona w 1994... щеw czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Junior L, karmę dla szczeniaków i psów do 24 miesiąca życia. Junior L - Kurczak dla dużych juniorów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Junior L. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich młodych psów ras dużych, które w dorosłości ważyć będą między 25kg, a 45kg . Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 45% o lekkie mięso kurczaka, Junior L sprawdza się bardzo dobrze u młodych psów i szczeniaków, które szybko zyskują na wadze. Na uwagę zwraca też proporcja mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 45 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Junior Kurczak 3 kgMożna podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość d... щеobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia. Optymalny wzrost masy ciała i mięśni. Poprawa odporności i kondycji. Zapobieganie stresowi i wsparcie funkcji serca.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 38 zł |
BRIT Premium By Nature Junior Large L Chicken 3 kgKarma pełnoporcjowa z kurczakiem dla szczeniąt dużych ras (waga psa dorosłego 25 - 45 kg), w wieku od 1 do 24 miesiąca.Szczen... щеięta ras dużych mają bardzo szybkie tempo wzrostu. Do prawidłowego rozwoju niezbędne jest im białko o wysokiej strawności. Dodatkowo psy tych ras mają bardzo wrażliwy układ trawienny, dlatego przeznaczone dla nich karmy powinny zawierać lekkostrawne składniki o wysokim stopniu przyswajalności Fera.plПоскаржитись | 38 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Junior Large L, 3kgKarma sucha dla psa Brit Premium By Nature Junior Large L 3kg Naturalna karma dla szczeniąt i matek karmiących, dużych ras po... щеwyżej 25kg, z obniżoną zawartośc... EmpikПоскаржитись | 39 zł |
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 41 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% форель, 20% печінка, 15% куряче серце, тельбухи, 2% борошно, преміум
від 130 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 9 zł
ласощі, палички, 0.01 кг, 3 шт, вік: дорослі, в составе: м'ясо, субпродукти, дріжджі, мінеральні речовини
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 66 zł
сухий корм, 8 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 15% ягня, печінка, 2% горохова мука, преміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: курка, овес, пшениця, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Модификації Brit Premium Junior L
Ціни на Brit Premium Junior L |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Junior L 3 кг | від 38 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Premium Junior L 15 кг | від 128 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 45 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, батат, клас: преміум
від 25 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для кісток, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 38%, овочі, олії, жири, клас: преміум
від 37 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження (4% курки), крупи, клас: преміум
від 54 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, горох, картопля, батат, жир, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо курки, молоко, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо телятини, жир, горох, рис, перепелине м'ясо, жом буряків