Корм для кішок Brit Premium Adult Chicken 800 g
Фото 9 |
Brit Premium Adult Chicken 800 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult Chicken 800 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Karma Dry Premium Adult z kurczakiem 0,8kg | 32 zł |
Brit Brit Premium adult karma sucha dla kota kurczak 800 gBRIT PREMIUM Adult Karma z KURCZAKIEM 800g ? Lekkostrawna ? Hipoalergiczna ? Zwiększa odporność ? Wspomaga dobrą kondycję BRI... щеT PREMIUM Adult to kompletna karma z kurczakiem, przeznaczona dla dorosłych kotów. lekkostrawne mi Bee.plПоскаржитись | 23 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Adult chicken 800 gPełnoporcjowa karma z kurczakiem dla dorosłych kotów.Karma na bazie kurczaka, jest zbilansowana i pełna odżywczego białka poc... щеhodzenia zwierzęcego. Wysoki jego udział pozwala na utrzymanie prawidłowej kondycji kota oraz na szybką regenerację po wysiłku fizycznym. Olej z łososia jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które odpowiadają za kluczowe procesy zachodzące w organizmie.Zioł Fera.plПоскаржитись | 18 zł |
BRIT Premium By Nature Adult Cat Chicken 800gSKŁAD: dehydratyzowany kurczak 40%, ryż, tłuszcz z kurczaka, groch, suszona pulpa jabłkowa, hydrolizowana wątroba z kurczaka... ще2%, olej z łososia 1%, suszony s... EmpikПоскаржитись | 19 zł |
BRIT Premium By Nature Adult Cat Chicken 800g | 19 zł |
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 107 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 126 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 116 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 65 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% філе тунця і рибні субпродукти, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 130 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Модификації Brit Premium Adult Chicken
Ціни на Brit Premium Adult Chicken |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult Chicken 300 g | від 10 zł | 3 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Chicken 800 g | від 18 zł | 5 пропозицій | ||
Brit Premium Adult Chicken 1.5 kg | від 27 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Chicken 8 kg | від 107 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 17 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: індичка, свинина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для вибагливих, в составе: злаки, м’ясо, протеїни, овочі, риба, вітаміни, мінерали, преміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 24 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: пташиний білок, рис, м'ясо птиці, жир, борошно, лігноцелюлоза, жом буряків, преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: качка, преміум
від 19 zł
сухий корм, 1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: оленина, білок оленини, крохмаль, жир, гарбуз, яйце, оселедець, преміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: білок птиці, рис, м'ясо птиці, жир, лігноцелюлоза, жом буряків, преміум