Корм для кішок Brit Premium Adult Sensitive 1.5 kg
Фото 8 |
Brit Premium Adult Sensitive 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult Sensitive 1.5 kg
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Cat Premium By Nature Sensitive Lamb 1,5kgSKŁAD: dehydratyzowana jagnięcina 20%, ryż, dehydratyzowany indyk 15%, groch, tłuszcz z kurczaka, suszona pulpa jabłkowa, ole... щеj z łososia 3%, hydrolizowana wą... EmpikПоскаржитись | 46 zł |
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Sensitive Jagnięcina 1.5 kgPełnoporcjowa karma dla kotów. Hipoalergiczna formuła z jagnięciną dla kotów dorosłych, z wrażliwym przewodem pokarmowym. W z... щеależności od preferencji Twojego kota karmę można podawać suchą, zwilżoną letnią wodą lub w połączeniu z saszetkami Brit Premium. Zalecana dawka dzienna podana jest w tabeli dawkowania. Jeżeli karma jest podawana po raz pierwszy, należy wymieszać ją z dotychczas podawaną karmą i podawać przez okres 3–5 dni, stopniowo zwiększając dawkę karmy Brit Premium. Należy zapewnić kotu stały dostęp do miski świeżej wody. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Electro.plПоскаржитись | 33 zł |
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Sensitive Jagnięcina 1.5 kgPełnoporcjowa karma dla kotów. Hipoalergiczna formuła z jagnięciną dla kotów dorosłych, z wrażliwym przewodem pokarmowym. W z... щеależności od preferencji Twojego kota karmę można podawać suchą, zwilżoną letnią wodą lub w połączeniu z saszetkami Brit Premium. Zalecana dawka dzienna podana jest w tabeli dawkowania. Jeżeli karma jest podawana po raz pierwszy, należy wymieszać ją z dotychczas podawaną karmą i podawać przez okres 3–5 dni, stopniowo zwiększając dawkę karmy Brit Premium. Należy zapewnić kotu stały dostęp do miski świeżej wody. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.... Avans.plПоскаржитись | 33 zł |
Brit Karma Dry Premium Sensitive z jagnięciną 1,5 kg | 51 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Sensitive lamb 1,5 kgPełnoporcjowa, hipoalergiczna karma dla kotów dorosłych z wrażliwym przewodem pokarmowym.Susz Fera.plПоскаржитись | 33 zł |
Karma dla kota BRIT Premium By Nature Sensitive Jagnięcina 1.5 kgPełnoporcjowa karma dla kotów. Hipoalergiczna formuła z jagnięciną dla kotów dorosłych, z wrażliwym przewodem pokarmowym. W z... щеależności od preferencji Twojego kota karmę można podawać suchą, zwilżoną letnią wodą lub w połączeniu z saszetkami Brit Premium. Zalecana dawka dzienna podana jest w tabeli dawkowania. Jeżeli karma jest podawana po raz pierwszy, należy wymieszać ją z dotychczas podawaną karmą i podawać przez okres 3–5 dni, stopniowo zwiększając dawkę karmy Brit Premium. Należy zapewnić kotu stały dostęp do miski świeżej wody. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 28 zł |
Серія Brit Premium
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 127 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 9 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 126 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 22 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 66 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 22 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 116 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 12 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 28% курка, 17% яловичина, печінка, 2% борошно, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 9 zł
ласощі, палички, 0.01 кг, 3 шт, вік: дорослі, в составе: м'ясо, субпродукти, риба, дріжджі, мінерали
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка (41 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 19 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: індичка, бульйон, курка, печінка, ромашка, мінерали, олія, клас: преміум
від 25 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 20% печінка, тельбухи, 2% горохове борошно, преміум
Аналітичні складові:
- сирий білок 35 %
- сирий жир 15 %
- сира клітковина 2.5 %
- сира зола 6.6 %
- волога 10 %
- кальцій 1.3 %
- фосфор 1.1 %
- натрій 0.4 %
- магній 0.08 %
Модификації Brit Premium Adult Sensitive
Ціни на Brit Premium Adult Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult Sensitive 300 g | від 11 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Sensitive 800 g | від 22 zł | 3 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Sensitive 1.5 kg | від 28 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Premium Adult Sensitive 8 kg | від 140 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 27 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для вибагливих, в составе: злаки, м’ясо, протеїни, овочі, риба, вітаміни, мінерали, преміум
від 40 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: яловичина, преміум
від 45 zł
сухий корм, 1.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жири, білок, суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, баранина, ячмінь, жом буряків, суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1.9 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: домашня птиця, зернові, олія, риба, мінерали, олії, жири, преміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: індичка, свинина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 21 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, для нирок, в составе: злаки, м’ясо, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 40 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум