Корм для собак Brit Premium Senior L+XL 15 кг
Фото 5 |
Brit Premium Senior L+XL 15 kg 3 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Senior L+XL 15 кг
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla starszych psów dużych ras BRIT Premium Senior L+XL z kurczPełnoporcjowa karma z kurczakiem dla starszych psów (powyżej 7 roku życia) ras dużych i olbrzymich (25-90 kg). Wysoka zawarto... щеść kurczaka. Działanie uspokajające i zdrowie sercaWysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 ma pozytywny wpływ na pracę serca. Rumianek i jagody działają uspokajająco. Optymalne zarządzanie wagąZredukowany poziom tłuszczu i energii w celu utrzymania idealnej masy ciała. Wspomaganie stawów i mobilnościChond Rozetka.plПоскаржитись | 137 zł |
Brit Premium by Nature Senior L/XL 15 kgKompletna formu?a kurczaka dla psów starszych (+7 lat) du?ych i bardzo du?ych ras (25-90 kg). Proshop.plПоскаржитись | 250 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Senior Kurczak 15 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najlepszego drobiu. Electro.plПоскаржитись | 129 zł |
Brit Premium By Nature Senior L+XL Large + Extra Large 15kg DARMOWA DOSTAWBrit Premium By Nature Senior L + XL 15kg RASY DUŻE I OLBRZYMIE
Pełnoporcjowa formuła z kurczakiem dla starszych (+7 l... щеat) psów dużych i olbrzymich ras (25 - 90 kg)
Skład:
kurczak 45% (odwodniony 25%, pozbawiony kości 20%), owies, pszenica, kukurydza, suszone jabłka, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli), olej z łososia (2%), hydrolizowana wątroba z kurczaka, drożdże piwne, kolagen, skorupiaki (źródło glukozaminy, 210 mg / kg), chrząstka (źródło chondroityny, 150 mg / kg), zioła i owoce (goździki, cytrusy, rozmaryn, kurkuma, 120 mg / kg), mannan-oligosac zoo24.plПоскаржитись | 143 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Senior Kurczak 15 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najlepszego drobiu.... Avans.plПоскаржитись | 129 zł |
ще 17 пропозицій
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% філе тунця і рибні субпродукти, преміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, преміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 11 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо і субпродукти-95% (курятина 50%), рис 4.1%, злаки, клас: преміум
Модификації Brit Premium Senior L+XL
Ціни на Brit Premium Senior L+XL |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Senior L+XL 3 кг | від 35 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Premium Senior L+XL 15 кг | від 106 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 138 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, протеїни, яйця, клас: преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для нирок, в составе: куряче м'ясо, рис, кукурудза, білок, борошно, жир, жом буряків, клас: преміум
від 132 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, в составе: злаки, м'ясо та продукти переробки м'яса 8%, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик