Ціни на Brit Premium Senior L+XL 3 кг
Фото 5 | від 35 до 63 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 3; Вік: літні; Розмір собаки: великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
3 кг15 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Senior Kurczak 3 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najleps... щеzego drobiu. Electro.plПоскаржитись | 40 zł |
Brit Premium by Nature Senior L+XL - sucha karma dla psa 3kg BP103Brit Premium By Nature Senior L+XL - karma sucha dla starszych psów, dużych i olbrzymich ras Marka Brit została stw... щеorzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Senior L+XL, karmę dla psich seniorów. Senior L+XL - Kurczak dla starszych psów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Senior L/XL. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich starszych psów ras dużych i bardzo dużych, które przekraczają 25kg wagi. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 45% o lekkie mięso kurczaka, Senior L+XL sprawdza się bardzo dobrze u starszych psów, których organizm wymaga innej diety niż psy młode i dorosłe. Na uwagę zwraca też udział mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 40 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Senior Kurczak 3 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najleps... щеzego drobiu.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 35 zł |
Brit Premium By Nature Senior L/XL 3 kg | 63 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Senior Kurczak 3 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najleps... щеzego drobiu.... Avans.plПоскаржитись | 40 zł |
BRIT Premium By Nature Senior Large Extra Large L+XL Chicken 3 kgPełnoporcjowa karma, z kurczakiem, dla starszych psów ras dużych i bardzo dużych (25-90kg), w wieku powyżej 7 lat.Z... щеbilansowane składniki, pomagają utrzymać zwierzęciu odpowiednią kondycję fizyczną, zdrowie i przeciwdziałają przedwczesnemu starzeniu się.
Wraz z wiekiem spowalnia się przemiana materii, co wiąże się z ryzykiem otyłości. Stawy psów ras dużych i olbrzymich poddawane są przy tym nadmiernemu obciążeniu. Stan zdrowia stawów zależy głównie od prawidłowej masy ciała. Jedną z przyczyn otyłości jest zbyt wolna przemiana materii. Dieta starszych psów musi zawierać odpowiednio dobrane ilości tłuszczu i białka, tak aby dawać psu energii ale nie obciążać go zbyt dużą ilością kalorii.
Najważ Fera.plПоскаржитись | 35 zł |
Karma sucha dla psa BRIT Premium By Nature Senior Large/Extra Large L+XL,ulepszona jakość mięsa – produkty mięsne pochodzą z certyfikowanych hodowli karma zawiera owies zamiast ryżu obniżo... щеna zawartość pszenicy i kukurydzy wzmacnia... EmpikПоскаржитись | 35 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!