Корм для собак Brit Hepatic 12 кг
Brit Hepatic 12 kg 2 кг12 кг |
|
Дієтичний повнораціонний сухий корм для собак з низьким вмістом міді і білка для підтримки функції печінки при печінковій недостатності.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Hepatic 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Veterinary Diets Dog Hepatic Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psówBRIT Veterinary Diets Dog Hepatic Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów 12 kg
Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów – wspomaganie czynności wątroby w przypadku chronicznej niewydolności wątroby. Karma dietetyczna dla psów z niewydolnością wątroby. Wspiera pracę wątroby przy jej przewlekłej niewydolności, encefalopatii, a także podczas r... щеekonwalescencji po zatruciu.
WSKAZANIA
- Newydolność i zaburzenia czynności wątroby
- Zespolenie wrotno-oboczne (PSS)
- Encefalopatia wątrobowa
- Rekonwalescencj zoo24.plПоскаржитись | 359 zł |
BRIT Veterinary Diets Dog Hepatic 12 kgWeterynaryjna, bezzbożowa karma dla psów dorosłych z niewydolnością wątroby.Pełnopo Fera.plПоскаржитись | 377 zł |
Brit gf veterinary diets dog Hepatic 12kgEgg & Pea Kompletna i zbilansowana karma dietetyczna dla psów z niewydolnością wątroby. Poprawa pracy wątroby przy przewlekłej niewydolności wątroby. Wskazan... EmpikПоскаржитись | 405 zł |
Серія Brit Veterinary Diet
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 341 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 354 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 13 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, лосось, горошок, борошно, масло, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 184 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 388 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 13 zł
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 13 zł
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: яйця, горох, солодка картопля і гречка, клас: холістик
від 11 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: лосось, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, водорості, суперпреміум
від 20 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: холістик
від 146 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 173 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 196 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, зелений горошок, клас: холістик
від 93 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: лосось (30%), куряча печінка (25%), лососева олія (2%), клас: суперпреміум
Показання:
- печінкова недостатність
- портосистемний шунт (ППП)
- печінкова енцефалопатія
- одужання після інтоксикації
- схильність порід до хвороби Вільсона
- щенята
- вагітні та годуючі собаки
Модификації Brit Hepatic
Ціни на Brit Hepatic |
---|---|---|---|---|
Brit Hepatic 2 кг | від 77 zł | 3 пропозиції | ||
Brit Hepatic 12 кг | від 359 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 341 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 388 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 354 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 377 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 359 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 385 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 323 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум