Корм для собак Brit Gastrointestinal 12 кг
Brit Gastrointestinal 12 kg 2 кг12 кг |
|
Дієтичний повнораціонний корм сухий для цуценят і дорослих собак – зниження гострих розладів кишечника, Профілактика порушення травлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Gastrointestinal 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit GF veterinary diets dog Gastrointestinal 12 kgHerring & Pea Kompletna i zbilansowana karma dietetyczna dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelit EmpikПоскаржитись | 388 zł |
Brit Grain Free VET Diets Dog Gastrointestinal 12kg Brit Grain Free VET Diets Dog Gastrointestina Erli.plПоскаржитись | 340 zł |
Brit Brit Grain-free Veterinary Gastrointestinal - sucha karma dla psów z | 391 zł |
Brit GF veterinary diets dog Gastrointestinal 12 kg | 391 zł |
Brit GF veterinary diets dog Gastrointestinal 12 kg + niespodzianka dla ps | 391 zł |
Серія Brit Veterinary Diet
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 354 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 353 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 184 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: холістик
від 13 zł
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 196 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, зелений горошок, клас: холістик
від 11 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 359 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: лосось, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, водорості, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: лосось (30%), куряча печінка (25%), лососева олія (2%), клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 377 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: яйця (26%), горох (25%), білок лосося (10%), курячий протеїн (8%), преміум
від 73 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
Показання:
- хронічний гастроентерит (діарея, блювота)
- травні розлади
- підвищений метеоризм
Модификації Brit Gastrointestinal
Ціни на Brit Gastrointestinal |
---|---|---|---|---|
Brit Gastrointestinal 2 кг | від 73 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Gastrointestinal 12 кг | від 340 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 376 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, клітковина, м'ясо птиці, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 350 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 288 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 349 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 307 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, тапіока, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум