Корм для собак Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 12 кг
Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 12 kg 2 кг12 кг |
|
Беззерновая дієта при захворюваннях суглобів і порушеннях рухливості. Дієтичний повнораціонний корм для собак-підтримка здоров'я суглобів при остеоартриті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 12 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Veterinary Diet Brit Veterinary Diet Dog joint & mobility dietetycznaBRIT Veterinary Diets Dog Joint & Mobility Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów 12kgDietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów – wspomaganie metabolizmu stawów w przypadku zapalenia kości i stawów. Karma dietetyczna dla psów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Poprawia mobilność i wspomaga... Bee.plПоскаржитись | 421 zł |
BRIT Veterinary Diets Dog Joint & Mobility Dietetyczna karma pełnoporcjowaBRIT Veterinary Diets Dog Joint & Mobility Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów 12kg
Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów – wspomaganie metabolizmu stawów w przypadku zapalenia kości i stawów. Karma dietetyczna dla psów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Poprawia mobilność i wspomaga łagodzenie bólu stawów.
WSKAZANIA:
- Choroba zwy... щеrodnieniowa i zapalenia stawów
- Otyłość i nadwaga
- Rekonwalescencj zoo24.plПоскаржитись | 341 zł |
BRIT Veterinary Diets Dog Mobility 12 kgWeterynaryjna karma pełnoporcjowa i bezzbożowa dla psów cierpiących na schorzenia stawów oraz z chorobą zwyrodnieniową stawów.Wspiera poprawną mobilność stawów, dzięki czemu łagodzi ból wywołany chorobami stawów i poprawia ruchliwość psa.
Formuła karmy jest na bazie śledzia, łososia i grochu. Olej z łososia będącego bogatym źródłem Omega, mających... щеzbawienny wpływ na stawy psa, a także układ nerwowy i krwionośny psa.
Skład:dehy Fera.plПоскаржитись | 352 zł |
Brit gf veterinary diets dog Mobility 12kgHerring & Pea Kompletna i zbilansowana karma dietetyczna dla poprawy ruchliwości i tłumienia bólu u psów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Wskazania Choroba z... EmpikПоскаржитись | 409 zł |
Серія Brit Veterinary Diet
від 76 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 319 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 341 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 13 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, лосось, горошок, борошно, масло, суперпреміум
від 196 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: тунець, лосось, клас: холістик
від 184 zł
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: холістик
від 13 zł
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 196 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, зелений горошок, клас: холістик
від 11 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: дієтичний, в составе: лосось, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, водорості, суперпреміум
від 323 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: лосось (30%), куряча печінка (25%), лососева олія (2%), клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 377 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
Модификації Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea
Ціни на Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea |
---|---|---|---|---|
Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 2 кг | від 69 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 12 кг | від 341 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 319 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 377 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горох, білок індички, лігноцелюлоза, яблучний макуха, клас: холістик
від 339 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рисовий крохмаль, гідролізат білка, риб'ячий жир, хлорид калію, клас: суперпреміум
від 311 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 385 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 323 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: клітковина, м'ясо птиці, тапіока, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 312 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: кукурудзяний крохмаль, гідролізат курячої печінки, олія, целюлоза, клас: суперпреміум
від 309 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
від 310 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум