Karm dla psów Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 12 kg
Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 12 kg 2 kg12 kg |
|
Bezzbożowa dieta na choroby stawów i zaburzenia ruchowe. Kompletna karma dietetyczna dla psów - wspomaga zdrowie stawów w chorobie zwyrodnieniowej stawów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Veterinary Diet Brit Veterinary Diet Dog joint & mobility dietetycznaBRIT Veterinary Diets Dog Joint & Mobility Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów 12kgDietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów – wspomaganie metabolizmu stawów w przypadku zapalenia kości i stawów. Karma dietetyczna dla psów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Poprawia mobilność i wspomaga... Bee.plZłóż skargę | 421 zł |
BRIT Veterinary Diets Dog Joint & Mobility Dietetyczna karma pełnoporcjowaBRIT Veterinary Diets Dog Joint & Mobility Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów 12kg
Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów – wspomaganie metabolizmu stawów w przypadku zapalenia kości i stawów. Karma dietetyczna dla psów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Poprawia mobilność i wspomaga łagodzenie bólu stawów.
WSKAZANIA:
- Choroba zwy... więcejrodnieniowa i zapalenia stawów
- Otyłość i nadwaga
- Rekonwalescencj zoo24.plZłóż skargę | 341 zł |
BRIT Veterinary Diets Dog Mobility 12 kgWeterynaryjna karma pełnoporcjowa i bezzbożowa dla psów cierpiących na schorzenia stawów oraz z chorobą zwyrodnieniową stawów.Wspiera poprawną mobilność stawów, dzięki czemu łagodzi ból wywołany chorobami stawów i poprawia ruchliwość psa.
Formuła karmy jest na bazie śledzia, łososia i grochu. Olej z łososia będącego bogatym źródłem Omega, mających... więcejzbawienny wpływ na stawy psa, a także układ nerwowy i krwionośny psa.
Skład:dehy Fera.plZłóż skargę | 341 zł |
Brit gf veterinary diets dog Mobility 12kgHerring & Pea Kompletna i zbilansowana karma dietetyczna dla poprawy ruchliwości i tłumienia bólu u psów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Wskazania Choroba z... EmpikZłóż skargę | 409 zł |
Seria Brit Veterinary Diet
od 76 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, groszek, białko z łososia, olej kokosowy, kasza gryczana, super premium
od 341 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: śledź, groszek, kasza gryczana, łosoś, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak (20%), groszek (16%), tłuszcz z kurczaka (10%), białko (10%), kasza gryczana, super premium
od 319 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: jajko, groszek, kasza gryczana, klasa: holistyczna
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak (20%), groszek (16%), tłuszcz z kurczaka (10%), białko (10%), kasza gryczana, super premium
od 65 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: śledź (26%), żółty groszek (23%), kasza gryczana, białko z łososia, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kurczak (42%), groszek żółty (18%), białko grochu żółtego, super premium
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: śledź, groszek, kasza gryczana, łosoś, klasa: holistyczna
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: śledź, białko, łosoś, groszek, super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, białko indycze, lignoceluloza, szarlotka, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: kurczak, groszek, tłuszcz z kurczaka, minerały, witaminy, minerały, super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, groszek, białko, kasza gryczana, olej kokosowy, szarlotka, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, groszek, białko z łososia, olej kokosowy, kasza gryczana, super premium
od 388 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: śledź (26%), żółty groszek (23%), kasza gryczana, białko z łososia, klasa: holistyczna
od 13 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: tuńczyk, łosoś, groszek, mąka, masło, super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: śledź, groszek, kasza gryczana, łosoś, klasa: holistyczna
od 184 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak (20%), groszek (16%), tłuszcz z kurczaka (10%), białko (10%), kasza gryczana, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: jajka, groszek, bataty i kasza gryczana, klasa: holistyczna
od 13 zł
mokra karma, 0.2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: jagnięcina, groszek, olej z łososia, mąka, lignoceluloza, super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: indyk, groszek, jabłko, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea
Ceny na Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea |
---|---|---|---|---|
Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 2 kg | od 69 zł | 4 oferty | ||
Brit Joint&Mobilyty Herring/Pea 12 kg | od 341 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 319 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: jajko, groszek, kasza gryczana, klasa: holistyczna
od 377 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: jagnięcina, groszek, białko indycze, lignoceluloza, szarlotka, klasa: holistyczna
od 339 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia ryżowa, hydrolizat białka, olej rybny, chlorek potasu, klasa: super premium
od 311 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 323 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: indyk, groszek, jabłko, klasa: super premium
od 385 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż 67%, odwodniony. całe jaja 22%, olej rybny, klasa: super premium
od 277 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: błonnik, drób, tapioka, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, vita, klasa: super premium
od 307 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: skrobia kukurydziana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, celuloza, klasa: super premium
od 309 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki 69%, odwodnione. mączka rybna 14%, olej rybny, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 310 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, przy chorobach układu mięśniowo-szkieletowego, v sostave: orkisz, owies, kurczak, jajka, tłuszcze, białka, klasa: super premium
od 342 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, groszek, białko, kasza gryczana, olej kokosowy, szarlotka, klasa: super premium