Корм для собак Brit Premium Senior S+M 3 кг
Brit Premium Senior S+M 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Senior S+M 3 кг
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla starszych psów BRIT Premium Senior S+M z kurczakiem 3 kg (Pełnoporcjowa karma z kurczakiem dla starszych psów (powyżej 7 roku życia) małych i średnich ras (1-25 kg). Wysoka zawartość... щеkurczaka. Działanie uspokajające i zdrowie sercaWysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 ma pozytywny wpływ na pracę serca. Rumianek i jagody działają uspokajająco. Optymalne zarządzanie wagąZredukowany poziom tłuszczu i energii w celu utrzymania idealnej masy ciała. Wspomaganie stawów i mobilnościChond Rozetka.plПоскаржитись | 38 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Senior Kurczak 3 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najlepszego drobiu. Electro.plПоскаржитись | 39 zł |
Brit Premium By Nature S+M Senior 3 kgSpecyfikacja Bez laktozy Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkowania Stały Rasa psa Wszys... щеtkie rasy małych i średnich psów Bez soi Tak Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Wielkość psa Małe (2-10 kg) Bez cukru Brak danych Efekty zdrowotne Nasercowy, Zdrowie ogólne, Skóra i sierść Smak karmy Kurczak Specyficzne potrzeby zwierzęcia Stres Specyficzne potrzeby zwierzęcia Ochrona przed chorobami serca Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wspiera kondycję mózgu Specyficzne potrzeby zwierzęcia Poprawa zdrowia skóry Specyficzne potrzeby zwierzęcia Silna odporność Rodzaj zwierzęcia Pies Bezglutenowe Nie Wiek zwierzęcia Dorosły (powyżej 7 lat) Waga produktu 3 kg Bez konserwantów Tak Brak sztucznych barwników Tak Białko 25% Zawartość wilgoci 10% Popiół surowy 7,8% Zawartość tłuszczu 13% Włókna surowe 3% Szerokość 100mm Długość 260mm Wysokość 330mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 68 zł |
Brit PREMIUM BY NATURE Senior S+M - sucha karma dla starszych psów średnicAkces-markt.pl Поскаржитись | 46 zł |
Brit Premium By Nature Senior S+M - sucha karma dla psa 3kg BP123Brit Premium By Nature Senior S+M - karma sucha dla starszych psów, małych i średnich ras Marka Brit została stworzona w 1994... щеw czeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Senior S+M, karmę dla psich seniorów. Senior S+M - Kurczak dla starszych psów Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Senior S/M. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich starszych psów ras średnich, małych i miniaturowych, które nie przekraczają 25kg wagi. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 42% o lekkie mięso kurczaka, Senior S+M sprawdza się bardzo dobrze u starszych psów, których organizm wymaga innej diety niż psy młode i dorosłe. Na uwagę zwraca też udział mięsa dehytratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 42 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, екстракти білків росл. походження, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, лосось, тунець, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 17 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 41 zł
сухий корм, 3 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Основні особливості:
- Підвищений вміст вітамінів впливають і уповільнюють природні процеси старіння
- Поліпшенню серцево-судинної системи за допомогою натуральних антиоксидантів
- Глюкозоамін і ходроїтин впливає на здоров'я хрящів
Модификації Brit Premium Senior S+M
Ціни на Brit Premium Senior S+M |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Senior S+M 1 кг | від 16 zł | 13 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 3 кг | від 35 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 8 кг | від 74 zł | 16 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 15 кг | від 101 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 35 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: білок курячий 32%, кукурудза, овес 20%, м'якоть яблука 4%, жир пташиний, клас: преміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум