Корм для собак Eukanuba Grain Free Adult Small/Medium Chicken 3 кг
Фото 5 |
Закрити
Шапка
Eukanuba Grain Free Adult Small/Medium Chicken 3 kg 3 кг12 кг |
|
Курка для м'язової маси. Антиоксиданти та вітаміни для підтримки здорової імунної системи Пребіотики та буряковий жом для підтримки здорового травлення. Гранули із захистом DentaDefense допомагають зберегти зуби чистими та здоровими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eukanuba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eukanuba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Grain Free Adult Small/Medium Chicken 3 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eukanuba Grain Free Adult Small / Medium Breed, kurczak - 3 kgJeśli Twój pies zmaga się z nietolerancjami pokarmowymi, wybór odpowiedniej karmy jest szczególnie ważny. Eukanuba Grain Free... щеAdult Small / Medium Breed Chicken może być w tym przypadku właśnie tym: jest to wysokiej jakości sucha tp karma, która została specjalnie zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby psów małych i średnich ras. Charakteryzuje się bezzbożową i niskoalergiczną recepturą, dzięki czemu jest nie tylko lekkostrawna, ale także dostarcza wszystkich ważnych składników odżywczych i substancji witalnych. Źródłem białka zwierzęcego jest przede wszystkim świeży kurczak. Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz prebiotyki to także część starannie dobranego składu. Eukanuba Grain Free Adult Small / Medium Breed Chicken została opracowana w celu zapewnienia kompletnej i zbilansowanej diety dla dorosłych psów. Eukanuba Grain Free Adult Small / Medium Breed, kurczak w skrócie: Kompletna sucha karma dla dorosłych psów małych i średnich ras ( 25 kg). Niska zawartość alergenów: opracowana w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia alergii. Dużo świeżego kurczaka: źródło wartościowego białka. Na każdy dzień: zrównoważona receptura bogata w substancje witalne. Tauryna: cenny aminokwas. Z kwasami tłuszczowymi omega 3 i 6: mogą wspierać skórę i sierść. Zawiera prebiotyki: mogą wspierać prawidłowe trawienie. Nie zawiera zbóż: odpowiedni dla psów z nietolerancją zbóż. Bez sztucznych barwników i aromatów. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie. Specjalnie ukształtowane krokiety: wspomagapją ielęgnację zębów. Źródło glukozaminy i chondroityny. Zooplus.plПоскаржитись | 53 zł |
EUKANUBA Adult Grain Free S/M Rasy małe i średnie 3 kgEUKANUBA Grain Free* to karma bogata w świeżego kurczaka dla dorosłych psów małych i średnich ras, która wspomaga utrzymanie... щеnieotłuszczonyc Fera.plПоскаржитись | 52 zł |
Eukanuba EUKANUBA GRAIN FREE ADULT, S/M, kurczak 3kg - sucha karma dla psóEUKANUBA GRAIN FREE ADULT, S/M, kurczak 3kg - sucha karma dla psów dorosłych, małych i średnich ras, 3 kg Max&mrau.plПоскаржитись | 55 zł |
EUKANUBA Adult Chicken S/M Grain Free 3kg | 57 zł |
Eukanuba Grain Free Adult Small / Medium Breed, kurczak - 2 x 3 kgJeśli Twój pies zmaga się z nietolerancjami pokarmowymi, wybór odpowiedniej karmy jest szczególnie ważny. Eukanuba Grain Free... щеAdult Small / Medium Breed Chicken może być w tym przypadku właśnie tym: jest to wysokiej jakości sucha tp karma, która została specjalnie zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby psów małych i średnich ras. Charakteryzuje się bezzbożową i niskoalergiczną recepturą, dzięki czemu jest nie tylko lekkostrawna, ale także dostarcza wszystkich ważnych składników odżywczych i substancji witalnych. Źródłem białka zwierzęcego jest przede wszystkim świeży kurczak. Cenne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz prebiotyki to także część starannie dobranego składu. Eukanuba Grain Free Adult Small / Medium Breed Chicken została opracowana w celu zapewnienia kompletnej i zbilansowanej diety dla dorosłych psów. Eukanuba Grain Free Adult Small / Medium Breed, kurczak w skrócie: Kompletna sucha karma dla dorosłych psów małych i średnich ras ( 25 kg). Niska zawartość alergenów: opracowana w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia alergii. Dużo świeżego kurczaka: źródło wartościowego białka. Na każdy dzień: zrównoważona receptura bogata w substancje witalne. Tauryna: cenny aminokwas. Z kwasami tłuszczowymi omega 3 i 6: mogą wspierać skórę i sierść. Zawiera prebiotyki: mogą wspierać prawidłowe trawienie. Nie zawiera zbóż: odpowiedni dla psów z nietolerancją zbóż. Bez sztucznych barwników i aromatów. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie. Specjalnie ukształtowane krokiety: wspomagapją ielęgnację zębów. Źródło glukozaminy i chondroityny. Zooplus.plПоскаржитись | 100 zł |
Серія Eukanuba Grain FreeПорівняти в таблиці →
від 178 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, горох, картопля, батат, жир, клас: преміум
від 170 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: риба, картопля, горох, свинячий жир, клас: преміум
від 197 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, батат, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, індичка, картопля, горох, жир, клас: преміум
від 178 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: риба, картопля, батат, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для кісток, в составе: риби, горох, картопля, жир, картопля, жом буряків, клас: преміум
від 181 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, батат, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, батат, клас: преміум
від 185 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: риба, клас: преміум
від 186 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: риба, картопля, горох, свинячий жир, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: риба, картопля, батат, клас: преміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: баранина 20%, курка та індичка (20%), картопля, горошок, батат 8%, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для кісток, в составе: риби, горох, картопля, жир, картопля, жом буряків, клас: преміум
від 183 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, клас: преміум
від 53 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, горох, картопля, батат, жир, клас: преміум
від 196 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: баранина 22%, курка та індичка 20%, картопля, горох, жир, буряк, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, клас: преміум
Модификації Eukanuba Grain Free Adult Small/Medium Chicken
Ціни на Eukanuba Grain Free Adult Small/Medium Chicken |
---|---|---|---|---|
Eukanuba Grain Free Adult Small/Medium Chicken 3 кг | від 52 zł | 5 пропозицій | ||
Eukanuba Grain Free Adult Small/Medium Chicken 12 кг | від 197 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 36 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 112 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум