Корм для собак Eukanuba Grain Free Puppy Large Breed Chicken 12 kg
Фото 3 |
Eukanuba Grain Free Puppy Large Breed Chicken 12 kg |
|
Курка для м'язової маси. Антиоксиданти та вітаміни для підтримки здорової імунної системи. Пребіотики FOS та MOS та буряковий жом для здорового травлення. Кальцій для підтримки розвитку кісток.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eukanuba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eukanuba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eukanuba Grain Free Puppy Large Breed Chicken 12 kg
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa EUKANUBA Grain Free Puppy Large Breeds Kurczak 12 kgEUKANUBA Grain Free to karma bogata w świeżego kurczaka dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich, która wspomaga utrzymanie nieo... щеtłuszczonych mięśni. Electro.plПоскаржитись | 178 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Grain Free Puppy Large Breeds Kurczak 12 kgEUKANUBA Grain Free to karma bogata w świeżego kurczaka dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich, która wspomaga utrzymanie nieo... щеtłuszczonych mięśni.... Avans.plПоскаржитись | 178 zł |
Eukanuba EUKANUBA GRAIN FREE PUPPY L-XL, kurczak 12kg - sucha karma dla szEUKANUBA GRAIN FREE PUPPY L-XL, kurczak 12kg - sucha karma dla szczeniąt, ras dużych i olbrzymich, 12 kg Max&mrau.plПоскаржитись | 178 zł |
Eukanuba Grain Free Puppy Large Breed, kurczak - 12 kgSzczenięta w pierwszym roku życia potrzebują różnorodnego pożywienia dla optymalnego wzrostu. Eukanuba Grain Free Puppy Large... щеBreed, kurczak została opracowana szczególnie z myślą o potrzebach żywieniowych szczeniąt dużych ras. Sucha karma dostarczy również Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wszystkie ważne składniki odżywcze i substancje witalne, które są kluczowe w fazie wzrostu. Karma dla szczeniąt Eukanuba charakteryzuje się kompozycją składników o niskiej zawartości alergenów. Bezzbożowa formuła zawiera dużo świeżego kurczaka jako źródło białka zwierzęcego, które jest ważne dla budowy silnych mięśni, oraz batata jako lekkostrawne źródło węglowodanów i błonnika. Karma ta jest również pełna niezbędnych witamin i naturalnych kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3, dzięki czemu Eukanuba Grain Free Puppy Large Breed, kurczak stanowi dobrze zbilansowaną, codzienną dietę Twojego psa. Eukanuba Grain Free Puppy Large Breed, kurczak w skrócie: Kompletna sucha karma dla szczeniąt ras dużych (25-40kg) i bardzo dużych ( 40kg w wieku dorosłym). Niska zawartość alergenów: starannie opracowana receptura, pomaga zapobiegać powszechnym nietolerancjom. Specjalnie opracowana dla młodych psów: skład dostosowany do potrzeb szczeniąt i młodych psów. Bogata w świeżego kurczaka: cenne źródło białka wspierające smukłe mięśnie. Bogata w ważne składniki odżywcze: dostarczają psu witamin, prebiotyków i minerałów, idealne jako codzienne, kompletne pożywienie. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe: z kwasami tłuszczowymi omega-6 i -3, może wspierać normalną skórę i błyszczącą sierść. Z wapniem: aby wspierać rozwój kości w fazie wzrostu. Bez zbóż: odpowiednie dla psów z nietolerancją zbóż. Bez sztucznych barwników, aromatów i składników modyfikowanych genetycznie. Zooplus.plПоскаржитись | 173 zł |
Karma dla psa EUKANUBA Grain Free Puppy Large Breeds Kurczak 12 kg T816030EUKANUBA Grain Free to karma bogata w świeżego kurczaka dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich, która wspomaga utrzymanie nieo... щеtłuszczonych mięśni.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 172 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Eukanuba Grain FreeПорівняти в таблиці →
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, індичка, картопля, горох, жир, клас: преміум
від 178 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: риба, картопля, батат, клас: преміум
від 174 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для кісток, в составе: риби, горох, картопля, жир, картопля, жом буряків, клас: преміум
від 181 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, батат, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, батат, клас: преміум
від 185 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 5 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: риба, клас: преміум
від 186 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: риба, картопля, горох, свинячий жир, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: риба, картопля, батат, клас: преміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: баранина 20%, курка та індичка (20%), картопля, горошок, батат 8%, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для кісток, в составе: риби, горох, картопля, жир, картопля, жом буряків, клас: преміум
від 183 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 18 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, клас: преміум
від 53 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, горох, картопля, батат, жир, клас: преміум
від 196 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: баранина 22%, курка та індичка 20%, картопля, горох, жир, буряк, клас: преміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, клас: преміум
від 178 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, горох, картопля, батат, жир, клас: преміум
від 170 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: риба, картопля, горох, свинячий жир, клас: преміум
від 197 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, картопля, горох, батат, клас: преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 148 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки та індички, м'ясо ягняти, рис, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 178 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: риба, горох, картопля, батат, жир, клас: преміум
від 142 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, яйця, овочі, протеїни, клас: преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 140 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо і субпродукти, рослинні субпродукти, олії, жири, клас: преміум
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, курка, крохмаль, рис, білок ягняти, кістковий жир, клас: холістик
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум