Karm dla psów Brit Renal 12 kg
od 319 do 377 zł dodaj do listymoje listy |
Brit Renal 12 kg 2 kg12 kg |
|
Dietetyczny kompletna sucha karma dla psów - wspomaga pracę nerek w przewlekłej niewydolności nerek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Brit Veterinary Diet
od 76 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, groszek, białko z łososia, olej kokosowy, kasza gryczana, super premium
od 319 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: jajko, groszek, kasza gryczana, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak (20%), groszek (16%), tłuszcz z kurczaka (10%), białko (10%), kasza gryczana, super premium
od 341 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: śledź, groszek, kasza gryczana, łosoś, klasa: holistyczna
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak (20%), groszek (16%), tłuszcz z kurczaka (10%), białko (10%), kasza gryczana, super premium
od 340 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: śledź (26%), żółty groszek (23%), kasza gryczana, białko z łososia, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: kurczak, groszek, tłuszcz z kurczaka, minerały, witaminy, minerały, super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: śledź, groszek, kasza gryczana, łosoś, klasa: holistyczna
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, groszek, białko z łososia, olej kokosowy, kasza gryczana, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: jajka, groszek, bataty i kasza gryczana, klasa: holistyczna
od 13 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: tuńczyk, łosoś, groszek, mąka, masło, super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: indyk, groszek, jabłko, klasa: super premium
od 184 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak (20%), groszek (16%), tłuszcz z kurczaka (10%), białko (10%), kasza gryczana, super premium
od 106 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: jajko, groszek, kasza gryczana, klasa: holistyczna
od 13 zł
mokra karma, 0.2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: jagnięcina, groszek, olej z łososia, mąka, lignoceluloza, super premium
od 196 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: tuńczyk, łosoś, klasa: holistyczna
od 13 zł
mokra karma, 0.2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: jagnięcina, groszek, olej z łososia, mąka, lignoceluloza, super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: indyk, zielony groszek, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: holistyczna
od 11 zł
mokra karma, 0.4 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: łosoś, groszek, olej z łososia, mąka, lignoceluloza, algi, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: indyk, groszek, jabłko, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Renal
Ceny na Brit Renal |
---|---|---|---|---|
Brit Renal 2 kg | od 106 zł | 1 oferta | ||
Brit Renal 12 kg | od 319 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 341 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: śledź, groszek, kasza gryczana, łosoś, klasa: holistyczna
od 312 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: skrobia kukurydziana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, celuloza, klasa: super premium
od 377 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: jagnięcina, groszek, białko indycze, lignoceluloza, szarlotka, klasa: holistyczna
od 316 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, owies, tłuszcz, jajka, g. białko, buraki, olej, klasa: super premium
od 309 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki 69%, odwodnione. mączka rybna 14%, olej rybny, klasa: super premium
od 335 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, kurczak, tłuszcz, ziemniaki, owies, jajka, np. białka, olej, klasa: super premium
od 335 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, kurczak, tłuszcz, ziemniaki, owies, jajka, np. białka, olej, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia kukurydziana, białka, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 314 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, w celu utrzymania czynności nerek w przypadku niewydolności nerek, v sostave: ziemniaki, ryż, tłuszcz, jajka, olej, g. białko, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 323 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: indyk, groszek, jabłko, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium