Karm dla psów Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 3 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 3 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Dog Grain-free Sensitive Venison 3 kgGrain-free Formula Venison & Potatoes for Sensitive Dogs and Dogs with Intolerance. Complete dog food. Superpremium grain-fre... więceje food is designed specially for dogs with sensitive digestion and dogs with intolerance. The venison protein reduces the risk of bad reaction on food in case of digestion or skin sensitivity. Milk thistle supports liver function and helps resist digestive or skin inflammation. Omega-3 fatty acids such as ALA, EPA, and DHA Increase Hydration in the skin, contributes to a healthy and shiny coat. Ideal for dogs with adverse reactions to other types of food. - No chicken fat - Venison-based formulato avoid adverse reaction - Skin & Coat - Lots of omega-3 to boosthair sheen and skin healthSkin & Coat - Lots of omega-3 to boosthair sheen and skin health - Immunity - Probiotics and antioxidants boost the immune system and supportdigestiv Proshop.plZłóż skargę | 101 zł |
Brit Care Sensitive Venison & Potato - sucha karma dla psa 3kg BC163Brit Care Sensitive Venison & Potato - sucha karma dla psa Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze. Ze względu... więcejna fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Sensitive Venison & Potato , dla dorosłych psów wrażliwych wszystkich ras . Brit Care dla psów wrażliwych - dziczyzna i ziemniak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Sensitive Venison & Potato . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla dorosłych psów wszystkich ras. Ponieważ kompozycja karmy opiera się w 36% o mięso z królika. Przekłada się to finalnie na 26% zawartość surowego białka i 15% tłuszczu w karmie. Dziczyzna to źródło żelaza, selenu, miedzi i cynku, które stanowią istotną rolę w pobudzaniu funkcji ochronnych organizmu.. . Wzbogacenie o rozmaryn, kurkuma, goździki i owoce cytrusowe ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. W dodatku zawiera ona suszone jabłka , które mają pozytywny wpływ na układ trawienny. Dzięki wysokiej obecności białka z pewnością wpływa korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek. Brit Care Endurance - najważniejsze cechy karmy 36% dziczyzny 26% surowego białka dziczyzna to źródło minerałów, które wpływają pozytywnie na układ odpornościowy olej z łososia poprawia wygląd włosów i skóry oraz zapobiega chorobom oczu rozmaryn, lurkuma, goździki i owoce cytrusowe mają pozytywny wpływ na zęby i ochronę antybakteryjną suszone jabłko ma dobry wpływ na układ trawienny hipoalergiczna Zalety karm Brit Care wysoka zawartość składników zwierzęcych jest źródłem witamin, minerałów i aminokwasów wpływa na dobre samopoczucie psa. Inne produkty dla psów dorosłych wymagających specjalnej diety znajdziesz tutaj - pies alergia Podstawowa karma specjalistyczna dla dorosłych psów wrażliwych wsystkich ras Dostępne opakowania 3kg, 12kg Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 65 zł |
Brit Care Pies 3kg Sensitive VenisionBrit Care Pies 3kg Sensitive Venision
Bezzb Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 92 zł |
BRIT CARE GRAIN-FREE SENSITIVE karma sucha dla wrażliwych psów 3kg DARMOWABezzbożowa receptura dziczyzna i ziemniaki dla wrażliwych psów i psów z nietolerancją pokarmową.
- Kluczowym składnik... więcejiem jest smakowita, wysokostrawna dziczyzna. Karma nie zawiera dodatku tłuszczu z kurczaka, który został zastąpiony nawilżającym olejem z kokosa, będącym źródłem kwasu laurynowego.
- Poprawa funkcji bariery skórnej oraz wsparcie dla zdrowej i mocnej sierści dzięki wysokiej zawartości kwasów omega-3 oraz oleju z kokosa.
- Wzbogacenie receptury probiotykami i przeciwutleniac zoo24.plZłóż skargę | 68 zł |
BRIT Care Dog Grain-free Sensitive 3 kgPełnoporcjowa karma dla psów. Bezzbożowa receptura Dziczyzna dla wrażliwych psów i psów z nietolerancją pokarmową.
Funk Fera.plZłóż skargę | 52 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 119 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 182 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: suszony kurczak, świeży kurczak, żółty groszek, suszone jabłka, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: królik, papaja
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka, indyk, bulion, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: 85% mięso i podroby, sok mięsny, zioła, owoce, jagody, minerały, klasa: super premium
od 5 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: dorosłe, v sostave: białko z kurczaka, groszek, białko, kolagen, kocimiętka, jagody goji
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 15 zł
pasta, 0.1 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: słód, oleje, tłuszcze, super premium
Modyfikacje Brit Care Grain-Free Sensitive Venison
Ceny na Brit Care Grain-Free Sensitive Venison |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 1 kg | od 25 zł | 3 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 3 kg | od 46 zł | 8 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Sensitive Venison 12 kg | od 177 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso jagnięce, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 49 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 49 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 98 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium