Karm dla psów Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 12 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 12 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Dry food for older dogs all breeds ponad 7 lat Care Dog Grain-Free SeDry food for older dogs all breeds (over 7 years of age) Brit Care Dog Grain-Free Senior &Light Salmon 12 kg Amazon.plZłóż skargę | 195 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain-Free Senior & Light Salmon Łosoś z ziemnKarma bezzbożowa BRIT Care Dog Grain-Free Senior & Light Salmon z łososiem dla psów starszych i otyłych to produkt wysokiej j... więcejakości, dostosowany do potrzeb zwierząt w wieku powyżej 7 lat. Electro.plZłóż skargę | 210 zł |
Karma dla psa BRIT Care Dog Grain-Free Senior & Light Salmon Łosoś z ziemnKarma bezzbożowa BRIT Care Dog Grain-Free Senior & Light Salmon z łososiem dla psów starszych i otyłych to produkt wysokiej j... więcejakości, dostosowany do potrzeb zwierząt w wieku powyżej 7 lat.... Avans.plZłóż skargę | 210 zł |
Brit Care Grain-Free Senior & Light Salmon – sucha karma dla psa - 12 kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 216 zł |
Brit Care Senior&Light Salmon & Potato - sucha karma dla psa 12kg BC612Brit Care Senior&Light Salmon & Potato - karma sucha dla dorosłych psów Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pradze... więcej. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związku z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Care Senior&Light Salmon & Potato, karma dla starszych i otyłych psów. Brit Care Senior&Light - łosoś i ziemniak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Care Senior&Light Salmon & Potato . Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich starszych i otyłych psów wszystkich ras. Ponieważ kompozycja karmy opiera się głównie o łososia, który stanowi 35% składu. P rzekłada się to finalnie na 25% zawartość surowego białka i 12% tłuszczu w karmie. Łosoś zawiera kwas DHA , który ma duzy wpływ na rozwój mózgu i siatkówki oka. Ziemniaki zawierają wiele minerałów i witramin są również źródłem błonnika, który ma pozytywny wpływ na układ trawienny, a w szczegulności na perystaltykę jelit. Wzbogacenie o rozmaryn, goździki, kurkume i witaminę C ma na celu wspomaganie ochrony antybakteryjnej dla zdrowych zębów naszego pupila. Dzięki wysokiej obecności białka w karmie, z pewnością wpływa ona korzystanie na prawidłowy rozwój wszystkich tkanek i mięśni. Co zasługuje na uwagę, karma ta jest wolna od zbóż, soi i składników GMO. Brit Care Giant - łosoś i ziemniak - najważniejsze cechy karmy 35% łososia 25% surowego białka łosoś wspiera rozwój mózgu i siatkówki oka rozmaryn, goździki, kurkuma i witamina C działają przeciwbakteryj Miskakarmy.plZłóż skargę | 197 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Brit Care Grain-FreePorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: królik, białko łososia, groszek, ciecierzyca, kasza gryczana, len, tłuszcz, zioła i owoce, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, na kości, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 58 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 137 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon
Ceny na Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon |
---|---|---|---|---|
Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 1 kg | od 21 zł | 6 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 3 kg | od 50 zł | 14 oferty | ||
Brit Care Grain-Free Senior/Light Salmon 12 kg | od 194 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 179 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: jagnięcina, bataty, jajka, warzywa, jagody, klasa: super premium
od 204 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: łosoś, słodkie ziemniaki, warzywa, jagody, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 199 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, sorgo, kukurydza, jęczmień, gluten, tłuszcz, mączka rybna, klasa: super premium
od 139 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: ryż, jagnięcina, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, jagody, klasa: super premium
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium