Karm dla psów Brit Care Puppy Lamb/Rice 3 kg
Zdjęcia 4 | od 25 do 47 zł dodaj do listymoje listy |
Brit Care Puppy Lamb/Rice 3 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 220 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 55 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 124 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 179 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 129 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: suszony kurczak, świeży kurczak, żółty groszek, suszone jabłka, super premium
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, v sostave: łosoś, dynia, skrobia, soczewica, białko z łososia, sos z łososia
od 13 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: indyk (28%), świeży kurczak (26%), żółty groszek (16%), tłuszcz z kurczaka, super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, owies, owady, pulpa jabłkowa, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.7 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z tuńczyka, super premium
Modyfikacje Brit Care Puppy Lamb/Rice
Ceny na Brit Care Puppy Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Puppy Lamb/Rice 3 kg | od 25 zł | 2 oferty | ||
Brit Care Puppy Lamb/Rice 12 kg | od 60 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 36 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium